Yurtbeyli Belediyesi’nden Büyük Hizmet.!

Yurtbeyli Belediyesi Hizmette Sınır Tanımıyor…

Haymana Habere ulaşan bilgilere göre; Yurtbeyli Belediyesi Hatipoğlu firması ile bir anlaşma yaparak geçen yıl bir filo kurdu. Bu filo bu yılda aralıksız mahsul alımına devam etmektedir. Sadece Yurtbeyli Beldesinde değil civar 15-20   köyde mahsulünü almaktadır.
Haymana Habere konuyla ilgili açıklamada bulunan Yurtbeyli Belediye Başkanı Ömer Ercan “Bizim amacımız    Beldemiz  ve köylerimizin  bu filodan yararlanmasını sağlamaktır. Ben bizzat her gün kendim filoyu denetleyerek,   Halkımın  haksızlığa uğramasını engellemekteyim. Herkes hakkını almaktadır. Bizim bu hizmetimizle, bundan önce Bumsuz, Haymana ve Polatlı’da  haftalarca sıra bekleyen vatandaşlarımız artık bu çileden kurtulmuş oldular.


İşte ben böyle bir hizmeti getirerek Halkımı mahsul zamanında eziyetten kurtardım. Şu an tüm köylere 1 tane filo yetersiz kalmaktadır. İnşallah seneye 2. filoyu da kurarak, tüm köylerimize bu hizmeti getireceğiz.   Belediyeme hasat mevsimi dolasıyla 5 adet mevsimlik eleman aldım. Ben ve personelim hasat mevsimi boyuncu herhangi bir   soruna karşı hafta sonları dahil   hizmet vereceğiz.
Herhangi bir yangına karşı personelim vardiyalı olarak çalışmakta ve bu tür aksaklıklara karşı önlemlerimizi almaktayız. Her zaman söylediğim gibi bizim işimiz mevki makam değil hizmettir.
Benim yaptığım bu güzel işler başkalarına da örnek olsun herkes yönettiği yere hizmet götürsün ki kalkınalım. Ramazan ayına girmeden dar geliri ailelerimiz tespit ederek 150 Tl değerinde 380 haneye Ramazan paketi  dağıtacağız. Ramazan ayı boyunca elimden ne gelirse şahsım ve Belediyem adına   maddi manevi hizmetimiz  1 ay boyunca devam edecektir. Bu vesile ile Tüm İslam aleminin ramazan ayını kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”

Haber:Cengiz Çağlar-19.07.2012/HAYMANA HABER