Yurtbeyli Belediyesi Büyük Bir Projeye İmza Attı.

Haymana Yurtbeyli Belediyesi’nden Büyük Hizmet…
Yurtbeyli yıllardır özlemini duyduğu suya kavuştu.
Yurtbeyli Belediyesi inanılmaz hizmetleri halkına götürmenin mutluluğunu yaşıyor.
Bugün 04.09.2012  saat 10:00 Yurtbeyli için tarihi bir gün olaran tarih sayfalarındaki yerini aldı.
Yurtbeylilerin yıllardır özlemini çektikleri, Suyun açılışı görkemli bir törenle, Adaklar da adanarak, büyük bir kalabalıkla gerçekleştirildi.
Yurtbeyli Belediyesi İçme Suyu Projesi yanında, içerisinde 5 adet Kamelya, Yüzme Havuzu, çok sayıda oturak, Çocuk Oyuncakları ve Piknik alanının da içinde yeraldığı Melih Gökçek Parkı’nın açılışını yaptı. Aynı zamanda içerisinde bir çok spor aletinin bulunduğu Fitness Alanı’da tören kapsamında açıldı.
Haymana Haber’e özel açıklamalarda bulunan Yurtbeyli Belediye Başkanı Ömer Ercan şunları söyledi;
“Öncelikle Haymana Haber Gazetesi’ne, Sayın Cengiz Çağlar ve ekibine bizim şimdiye kadar yaptığımız  açılış ve hizmetlerde yanımızda olduklarından ve bu haberleri tüm Haymanalılara duyurduklarından dolayı  teşekkür ederim. Her basın öyle olmalıdır ki;Haymana beldelerinde ve köylerinde neler olmuş neler  yapılmış herkes bilmelidir. Her zaman dediğim gibi yaptığımız işleri reklam amaçlı değil bizden sonraki nesillerimize örnek olsun  diye yapıyoruz ve 1 trilyon maliyeti  bulunan su hattı projesini  sadece 150 bin TL’ye Mal ettiğimizi vurgulamak istiyorum.
Yaptığım 7 km su hattı son sistemdir. Geçmiş Belediye Başkanlarımızın becerisizliklerinin, paranın para zamanında  yapamadıklarını  Allah‘ıma binlerce şükür olsun Ak Partili Belediye Başkanı olarak her  zorluğun üstesinden  gelerek, başardım.
Bugün hayatımın en mutlu gününü yaşıyorum. Bunun yanında da Belediyemizde kurulan Fitness Spor  Tesisleri ve  yapılan park, Yurtbeyli Beldesine hem heyecan hem de güzellik katmıştır. Allah nasip ederse bundan sonraki projem alt yapıdır. Yemeden içmeden  bu projeyi hayata geçirmeye  çalışacağım.
Haymana Habere açıklama yapan Muhtarlar Dernek Başkanı Sayın Abdülkadir Beşkaya belde Belediye Başkanlarından otobüs istediğini yazmış kendisinin benden böyle bir istediği olmadı o yüzden  yorum ve şikayet yaparken çoğul belirtmeyin.
Bizim gelirimiz giderimizi karşılamazken, biz civar köylerimize bile hizmet ediyoruz. Gelsinler hizmeti benden öğrensinler her zaman dediğim gibi göz boyamakla basit siyaset dönemi Ak Parti ile bitmiştir. Bunu her  zaman dile getiriyorum.
Yurtbeyli Halkıma tekrar yıllardır özlemini çektiği su hayırlı uğurlu olsun.”
Haber: Cengiz Çağlar – 04.09.2012 / HAYMANA HABER