TRAFİK KAZASI – VEFAT (Ayşe Türkan ÖZDEN – Zübeyde İRGE)

golbasi-da-trafik-kazasi-8-yarali-8158408_x_3005b821-golbasinda-trafik-kazasi-4-aracin-karistigi-zincirleme-kaza-8-yaraliAnkara’nın Gölbaşı ilçesinde 14.02.2016 Pazar günü sürücüsünün kontrolünden çıkan aracın karşı yöne geçerek 2 araca çarpması sonucu 2 kişi vefat etti 8 kişi yaralandı.

 Gölbaşı’ndan Ankara yönüne giden Meltem Bayram‘ın kullandığı 06 MLB 84 plakalı hafif ticari araç, şeridine giren başka bir araca çarpmamak için karşı şeride geçerek, Selçuk Özden yönetimindeki 06 AZD 20 plakalı Transporter ile çarpıştı.

Kaza sonrası 06 MLB 84 plakalı otomobilin sürücü Meltem Bayram ve 06 AZD 20 plakalı minibüste bulunan Sürücü Selçuk Özden, Zübeyde İrge, Ramazan İrge, Göktuğ Özden, Ecrin Özden, Zuhal Atılgan ve Ayşe Özden yaralandı.

ayse özden.jpgzübeyde irgeKazada ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan köyümüz Türkan Ailesi‘ne mensup Hamit Türkan’ın kızı,  Ayşe (Türkan) Özden ve kızı Zübeyde İrge kaldırıldıkları  Hastanede kurtarılamayarak vefat etmişlerdir.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Cenazeleri bugün Ankara Karşıyaka Mezarlığında toprağa verilen Ayşe Türkan Özden ve kızı Zübeyde İrge’ye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine de Başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Güvenlik Kamerasından Anbean Kaza Anı…