Sünnet Düğünü (Haktan Başaran)

Köyümüz halkından Başaran Ailesi‘ne mensup, Ankara Elvankent’te ikamet eden Emrullah –  Suzan Başaran çiftinin en küçük oglu Haktan Başaran‘ın, 3 Haziran 2012 Pazar günü saat 14:00- 22:00 saatleri arasında Oğuzlar Mah. 1599 Sok. Akemek Sitesi C Blok No: 20 Elvankent /ANKARA’ da sünnet düğünü olacaktır.

Tüm eş, dost ve akrabalara duyurulur.

Site Yönetimi Olarak;

Bu sünnet düğününün Başaran Ailesi için hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

Haber: Beyhan Çevik (www.celtiklikoyu.com)

İletişim: Emrullah Başaran Cep Teli: 0 530 600 59 82

Yorum: 9

 1. ALİHAN HAYDAR dedi ki:

  Her günümü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… ömür boyu mutluluklar?

 2. ALKOR AYHAN dedi ki:

  Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

 3. AFŞİN HALDUN dedi ki:

  Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar?

 4. HEVES TOYGAR dedi ki:

  Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim… Mutluluklar?

 5. HINCAL MEHİR dedi ki:

  Bak sadece nişanlanmışsın, hala kurtuluşun var, etme eyleme yol yakınken… (Mutluluklar dilerim 🙂

 6. SELMAN GÖKHAN dedi ki:

  Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

 7. Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

 8. IŞIK İZLEM dedi ki:

  Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

 9. NÜKHET BANU dedi ki:

  Tebrik ederiz.Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz?Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.