Sitemize Bu Sene Kim Sponsor Olacak?

www.celtiklikoyu.com bundan 10 yıl evvel kuruldu. Administrator’u (Yönetici) oğlum Deniz Yazar Admin’liğini de yıllardır ben deniz yapıyorum. O günden bu yana siz köylülerimize hizmet etmekteyiz.

Köyümüzün sitesi ücretli bir sitedir. Her yıl alan ismine (wwww.celtiklikoyu.com’a) ve Server (Sunucu) sağlayıcı firmaya dolar bazında belli bir ücret ödüyoruz. Bu miktarlar her yıl değişiyor. Geçen sene (147+29) 176 Liraydı.
Bu sene için ödeyeceğimiz tutar yaklaşık 211 Lira’dır. Bu paranın 172 Lirası Server sağlayıcı firmaya 39 lirası da Alan ismini aldığımız firmaya ödenecektir.

Her yıl ödediğimiz bu ücreti ilk zamanlar biz kendimiz ödüyorduk. Daha sonra sırasıyla köy muhtarımız Rıza Gülşen 2 yıl, 3 sene Osman Kaplan’ın oğlu Şahin Kaplan, en son olarak ta uluslar arası çalışan köylümüz Kaptan Şöför Murat Özdemir ödemişlerdir. Biz buradan kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Sitemizin bu yıl ödeyeceğimiz parası 4 gün içinde ödenmesi gerekiyor. Aksi takdir de sitemiz kapanacaktır.

Bir çok köyün hatta ilçenin sitesi yok iken bizim köyün 2008 yılından beri bir sitesi var. Bu sitede gelecek nesillere lazım olacak bir çok belge, bilgi, resim ve video mevcuttur. Bu belgelere ulaşmak için Google’un arama motoruna yazıp aradığınızda görebilirsiniz. Sitemiz kapandığı takdirde bu belgelere ulaşma imkanı da olmayacaktır.
Ayrıca, bu siteye verdiğimiz 10 yılın emeği de boşa gitmiş olacaktır.

Köyünü seven siz değerli köylülerimizden özellikle esnaf köylülerimizden ricamızdır. Gelin bu sitemiz kapanmasın.

Bu sene son ödeme tarihi; 3 mart 2018 olan 211 Lirayı verecek ve bize sponsorluk yapacak gönüllü birini bekliyoruz.

Bu parayı ödeyecek köylümüzün bizimle irtibata geçmesini istiyoruz.

Saygılarımızla….