Şahin Kaplan FCBilişim’i Etimesgut’ta Açtı.

şahin kaplan fc bilişimKöyümüz Kaplan Ailesi’nden Osman Kaplan’ın oğlu Şahin Kaplan, İnternet Teknolojileri ve Bilişim Hizmetlerini vermek üzere, Ankara’nın Etimesgut ilçesinde FC Bilişim’i açtı…

Bilişim sektöründe yaklaşık 5 yıldan beri beri faaliyet gösteren FcBilişim İnternet Teknolojileri ve Bilişim Hizmetleri şirket merkezi Ankara’dır.

Satış, internet hizmetleri ve teknik servis departmanlarına sahip olan ve bu departmanlarda da son derece kalifiye elemanları bünyesinde bulunduran şirketin hedefi, alanında Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almaktır.

Bütün çalışmalarını toplam kalite yönetimi ve sonsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde şekillendirmekte, böylece her gün biraz daha ileriye daha sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Sektörde parakende satış, güvenlik ve internet hizmetlerini bugüne kadar kesintisiz bir şekilde sürdürerek; teknolojinin en yeni ürünlerini ülkemize getiren ürün distribütörleriyle son kullanıcı arasında köprü görevini yürüten FcBilişim İnternet Teknolojileri ve Bilişim Hizmetleri ; tüm Türkiye genelinde oldukça geniş bir bayii ağını oluşturmayı hedeflemektedir.

fcbilisimYaklaşık bir yıla yakın süredir, aktif biçimde çalışan B2B sitesiyle, bayilerine internet üzerinden online ürün ve sistem satışı yapmaya başlamıştır.

Son derece fazla ürün çeşidiyle, tüketicilerin beklentilerini her anlamda en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda hep daha ileriye gidebilmek en büyük temennimiz olacaktır.

Köylülerimizden, wep tarasrımı, wep hosting , alan adı, kurumsal çözümler bilgisayarla alakalı ne sorununuz isteğiniz varsa   İstasyon Mah. İstasyon Cad. Gümüşay İş Merkezi No: 33/10 Kat: 2 Etimesgut/ANKARA adresinde müşterilerine hizmet vermeye başlayan FcBilişim‘e gelerek, sorularınıza ve taleplerinize cevap alabilirsiniz.

Site Yönetimi Olarak;

Bu sene itibariyle, köyümüz sitesinin süresiz olarak alan adı ve hosting (server-sunucu) ponsor’luğunu da alarak, köyümüze ve köylülerimize bir jest yapan FcBilişim’in sahibi olan Şahin Kaplan’a teşekkür ediyor, iş (çalışma) hayatında başarılar ve hayırlı kazançlar diliyoruz.

Fc Bilişim’in İletişim Bilgileri…

E-posta Adresimiz: destek@fcbilisim.com
Internet Adresimiz: http://www.fcbilisim.com

Telefon Numaramız: 0 312 911 06 90 – Cep: 0 554  875  11 59

Ofis Adresimiz: Alsancak Mah. Hikmet Özer Cad. 2150 Sok. Fatih Apt. No:1/8 Etimesgut/ANKARA

Facebok Adresi: https://www.facebook.com/fcbilisim?ref=ts&fref=ts