Ramazan Çevik’e Geçmiş Olsun.

ramazan-cevik-gecmis-olsunGeçmiş Olsun Allah şifa versin.

Köyümüz Çevik Ailesi’ne mensup, Ramazan Çevik, sağ bacağındaki atardamarların tekrar tıkanması sonucu, 29.06.2016 Pazartesi günü Sincan’da bulunan Özel Lokman Hekim Hastanesi‘ne yatmıştır.

Hastamız, daha evvel 22.01.2013 tarihinde Hollanda’da çalışırken rahatsızlanmış “Periferik Damar Hastalığından Hollanda’daki hastanede kendisine operasyon yapılmıştı.

Ameliyat sonrası Ramazan Çevik’e sağ ayak atar damarı körlenmiş olduğundan, tıkanan damara alternatif “yapay damar” nakli yapılmıştı.

ramazan çevik 1razaman çevik 123.05.2016 tarihinde aynı rahatsızlıktan Atatürk Eğitim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatan yatmıştı. Burada bacağındaki tıkalı damar ayak bileğine kadar açılmış ayağındaki rahatsızlığı tam olarak giderilememişti.

Şimdi ise, Özel Lokman Hekim Hastanesi’nde Anjio ile açılamayan bacak atar damarlarında ikinci kez ameliyat  geçirecek olan hastamıza,

Çeltikli Köyü Sitemiz Adına;

Bir kez daha Allah’tan acil şifalar, Çevik Ailesi’ne ve tüm sevenlerine de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Allah yardımcısı olsun.

Haber İletişim:

Ramazan Çevik Cep Teli: 0 545 928 67 81

Turgay Çevik (Oğlu) Cep Teli: 0 506 231 62 28