ÖZDEMİR TURGUT YENİDEN ADAY.!

AK Parti Haymana Belediye Başkan Adayı Mevcut Başkan Özdemir Turgut seçildi. Turgut, “sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Büyük fark atacağız.” dedi.
Uzun süredir AK Parti Haymana Belediye Başkanı kim olacak diye konuşuluyordu.
Nihai karar 27 Aralık Perşembe günü açıklandı ve AK Parti Haymana Belediye Başkanlığında Özdemir Turgut ile devam kararı alındı.
Başkan Turgut ile telefonda görüşerek sürecin nasıl işlediğini sorduk.

Turgut açıklamasında: “Bize zaten daha önce ‘hayırlı olsun’ denilmişti. Biz resmi kararın açıklanmasını bekliyorduk.
Partimiz, İlçe Başkanımız Rüstem Kandemir’i arayarak adaylarının Özdemir Turgut olduğunu tebliğ etmişler.
1 Ocak Salı günü Ankara Arena’da büyük bir toplantı ile tüm adayların isimleri ilan edilecek. Bana bu görevi layık gören başta Başkomutan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Genel Merkezimize, İl Teşkilatımıza, İlçe Teşkilatımıza, kadın ve gençlik kollarımıza ve her zaman yanımızda olan kadirşinas Haymana halkına çok teşekkür ediyorum.
Artık gün çalışma günü. Biz zaten belediye başkanlığı dönemimizden itibaren sürekli sahada çalışmalarımızı yapıyoruz. 1 Ocak’tan itibaren de hızlı bir tempo ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Allah’ın izni ile 31 Mart Yerel Seçimlerinde çok büyük bir fark ile yeniden Haymana Belediyesini kazanacağız. Tüm hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM