Özdemir Turgut Çeltikli’de.!

özdemir turgutDemokrat Parti’nin Haymana Belediye Başkan Adayı Özdemir Turgut ve Köyümüz halkından Encümen Adayı Yusuf Emektar’ın da içinde bulunduğu heyet, bugün öğleden sonra köyümüzde halkımıza hitap etti.

Beraberindeki heyetle öğleden sonra köyümüze gelen Demokrat Parti’nin Haymana Belediye Başkan Adayı Özdemir Turgut, köy konağında köylülerimizle sohbet etti.

Seçim çalışmalarına aylar evvel Ak Parti adayı iken başlayan Turgut, mensup olduğu partinin aday göstermemesi üzerine beraberindeki Encümen Üyeleriyle istifa edip Demokrat Parti’ye geçmişti.

Yerel kamuoyu yoklamasına (anketlerine) göre seçilmesine kesin gözüyle bakılan Turgut, ekibiyle gerek Ankara’daki gerek Ankara’nın bazı ilçelerinde bulunan Haymana’lıları gerekse Haymana ve köylerini tek tek gezerek gittiği her yerde halka projelerini anlatarak kendisine destek istemiştir.

8 Mart Cumartesi günüde beraberindeki heyetle köyümüzü ziyaret eden muhtarlık büromuzun bulunduğu Köy Konağı’nda köylülerimizle bir araya gelen Turgut, seçildiğinde Haymana’yı ve  mahallelerini (Köylerini) bulunduğu noktadan daha ileri bir seviyeye getireceğini, ilçemiz ve mahalleri için çok güzel projelerini hayata geçireceğini söylemiştir. Köylülerimizin de sorularına, taleplerine tek tek cevap veren Turgut, köyümüzü gezerek akşam saatlerinde köyden ayrılmıştır.

Site Yönetimi Olarak;

Sayın Özdemir Turgut‘a köyümüzü ziyaret ettiği için kendisine teşekkür ediyor, seçim çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Özdemir Turgut’un Köy Konağındaki Köylülerimizle Sohbetinden Resimler… 

011özdemir turgut köyü ziyaret1 özdemir turgut köyü ziyaret2 özdemir turgut köyü ziyaret