Oğuzhan; Vatan TV’de Program Sunacak.!

Haymana ‘lı sanatçılarımızdan Oğuzhan SARAÇ’a  Vatan TV’den Program teklifi…

Haymana ‘lı başarılı sanatçılarımızdan Oğuzhan SARAÇ’a  Vatan TV’den Program teklifi geldi.

Birçok ulusal ve Uydu üzerinden yayın yapan TV kanalına konuk olarak katılan Haymana’nın sevilen sanatçılarından Oguzhan SARAÇ’a Vatan TV den Program teklifi geldi.

Yaptığı klip ve yeni albüm sonrası da bir çok proğrama konuk olmaya devam eden Hemşehrimiz Oğuzhan SARAÇ katıldığı her proğramda güzler yüzü ve, sıcak kanlılığı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Vatan TV’den proğram teklifi alan SARAÇ, sponsor bulunması durumunda proğrama hemen başlana bilineceğini ifade etti.

SARAÇ; ” Allah’ın izni ve Haymana’lı Hemşehrilerimizin gücü ve desteği ile bir çok TV kanalında yer aldık. Hem kendimizi, hemde ilçemizin bütünlüğünü ortaya koyabildik, gittiğimiz her proğramdan benimsendik ve kabül gördük, Bir çok sanatçı programlara katılmak için ciddi paralar öderken, çok şükür biz her seferinde davet edildik, ve Buğün Haymana’lı hemşehrilerimizin gücü ile Program teklifi aldık. Bir çok insan  parası olmasına rağmen bu iş yaptırılmazken, bize teklif geldi. Mutluyuz, Sponsor bulunması durrumunda proğramlara hemen başlaya bileceğiz. İlçemiz Haymana’yı ekranlarda daha fazla tanıtabilme imkanı bulacağız. Hemşehri sanatçı kardeşlerimizi ekranlara taşıma imkanı bulacagız. bubizimiçinönemli bir fırsatttır. Umuyorum ki bize sponsor olacak bir çok değerli hemşehrimiz olacaktır. Herkeze teşekkür ediyorum” dedi

Bizlerde Oğuzhan SARAÇ’ı kutluyor ve umuyoruz ki Haymana’mızın tanıtımına ciddi anlamda katkı sağlayacak olan TV proğramı için bir çok Haymana’lı yönetici, Hemşehri ve işadamımız bu konuda desteklerini esirğemeyerek, Proğramın sponsorluğu konusunda öncü olacaktır.