MİDAS TERMAL OTEL AÇILDI.

Eski adı Resort, yeni Adı Midas Termal Otel’in yeni görünümü, görenleri cezbetmeye yetiyor. Yaklaşık 7 Trilyonluk bir masrafın ardından çok farklı bir görünüme kavuşan otel, 20 Aralık Perşembe gününden itibaren yeni müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Yaklaşık 14 ay süren ve 7 Milyonluk bir bakım ve tadilattan geçen Haymana Midas Termal Otel’in tasarımı ve görünümünün profesyonel bir ekip tarafından en ince ayrıntılarına kadar dizayn edildiği öğrenildi.
Midas Termal Otel Genel Müdürü Tevfik Ovacık’tan edindiğimiz bilgilere göre; otel içinde açık ve kapalı yüzme havuzlarının, termal havuzların, sağlık ve güzellik merkezinin, cilt bakımı, vücut bakımı, yosun, çamur banyosu, epilasyon, manikür, pedikür, özel sauna ve fin hamamları, banyolar, özel hamamlar, açık büfe, oyun salonları bulunuyor.
Yılbaşı için özel bir paket hazırladıklarını da söyleyen Ovacık, rezervasyonların başladığını şimdiden yü
zde 50 doluluk oranına ulaştıklarını belirtti.
Şuan itibariyle 45 kişinin Midas Termal Otel’de çalıştığı, bu kişilerden 25’inin ise Haymanalı çalışanlar olduğu öğrenildi.
Midas Termal Otel Genel Müdürü Tevfik Ovacık İlçemiz Gazetesine yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Haymana ülkemizin en önemli şehri; başkentimize 70 km Konya’ya hızlı tren bağlantısı ile bir buçuk saat mesafede, dünyanın en önemli şifalı sularından birisi. Haymana’da yapmış olduğumuz bu yatırmla, şifalı suyunu modern  teknoloji, profesyonel yönetimi ile Haymana’nın Ankara ve dünyada önemli bir termal tedavi merkezi ve sağlık turizmi destinasyonu olarak tanınmasını hedefledik. Gelişmiş bir Haymana’nın önemli bir köşe taşı olacağımız inancı ile Otelcilik sektöründeki deneyimimizi de Haymana ile  bölgemize yatırımlar açısından da bir stantndart getirdik. Bundan sonraki yatırımlar bizden daha üst seviyede olacak. Bölgemize Ankara ve çevre illerden elit bir kesimin ilgisine daha şimdiden nail olduk. Bu Haymana’ya sosyal ve ekonomik açıdan yeni bakış açıları da getirecek demek oluyor. Ayrıca hedef kitlemiz olarak termal tedavinin ilgi odağı olan Kuzey Avrupa ülkelerinin de ilgisini Haymana’ya çekmek için Bakanlıkla işbirliği yapıyoruz.”