Meryem Sarı İle Şahin Kaplan’ın Düğünü

imagesMeryem Sarı ile Şahin Kaplan’ı şimdiden kutluyor, mutluluklar diliyoruz…

Köyümüz Kaplan Ailesi’ne mensup,   Sibel – Osman Kaplan  çiftinin oğlu Şahin Kaplan ile Sarı Ailesi’ne mensup, Kamile- Şerif Sarı çiftinin kızı Meryem Sarı‘nın, 19 Nisan 2014 C.tesi günü akşam saatlerinde kızevinde kınası, 20 Nisan 2014 Pazar günü akşam saat: 16.00 – 19.00 saatleri arasında Akşemsettin Mah. Çatalca Sok. No: 131 (Harikalar Diyarı Ana Giriş)  Sincan’da bulunan Belinay Düğün Salonu’n da da  düğün merasimleri vardır.

Site Yönetimi Olarak;

Genç çiftlerimizi şimdiden kutluyor, bu düğünün Kaplan ve Sarı Aileleri için hayırlara vesile olmasını Allah'(C.C)’tan niyaz ediyoruz.

Haber: Admin – 05.03.2014 – www.celtiklikoyu.com

İletişim:

Osman Kaplan (Babası) Cep Teli:

0 532 473 99 13

Yorum: 16

 1. BAYPARS TOYGAR dedi ki:

  Ömür boyu devamını dileriz.

 2. ERAN ASLAN dedi ki:

  Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, askınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

 3. TARIK YEŞER dedi ki:

  Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

 4. KUĞU UMUR dedi ki:

  Elimizde olmayan nedenler yüzünden davetinize icap edemediğimiz için üzgünüz. Dileriz mutlu ve sağlıklı bir yaşam sizinle olur.

 5. ŞEYMA ASUELA dedi ki:

  Allah bir yastıkta kocatsın.

 6. TINAZ BUĞRA dedi ki:

  Eğer yanınızda olsaydım size simsimi sarılır, yasam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Omur boyu mutluluklar sizin olsun!

 7. ŞAHBANU CENK dedi ki:

  Genç çiftleri ömür boyu mutluluklar dileriz.

 8. AKARSU KUZEY dedi ki:

  Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarız her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu kalırsınız.

 9. ÜLKÜ İLSU dedi ki:

  Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim… Mutluluklar?

 10. HERA DEMET dedi ki:

  Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yasayın! Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

 11. En güzel gününüzde mutluluklar dileriz.

 12. Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yasayın! Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

 13. REYHAN GÖKBEN dedi ki:

  Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimizle.

 14. DİLARA ÇAKIR dedi ki:

  Nikâhınıza gelemiyorum. Ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.

 15. SES ESNA dedi ki:

  Bak sadece nişanlanmışsın, hala kurtuluşun var, etme eyleme yol yakınken… (Mutluluklar dilerim 🙂

 16. ÇİLEK TİLBE dedi ki:

  Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yasamanız dileğimle. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.