“Levent Gök’ü Şiddetle Kınıyorum”

LEVENT GÖKÜ ŞIDDETLE KINIYORUMGezi Parkı Olaylarının devamında Ankara Kızılay Meydanında polislerle sözlü münakaşaya giren CHP Ankara Milletvekili Levent Gök’ü, Belediye Başkanı Hacı Aysu kınadığını söyledi.
Gezi Parkı olaylarında polislerle, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök arasında yaşanan sözlü münakaşa ulusal basına yansımıştı.
Konuyla ilgili Belediye Başkanı Hacı Aysu Haymana Gazetesine konuştu ve Gök’ü kınadığını söyledi.
Aysu: “Taksim Gezi Parkı olayları tamamen provokatörler tarafından sabote edilmektedir. Tabiki herkes demokratik hakkını kullanarak eylemlerini yapabilir.
Ama birileri çıkıp “yok arkadaş ben demokratik hakkımı vurmayla, kırmayla ülkeyi karıştırmakta kullanmak istiyorum” deme hakkına sahip değildir. Biz karşıt görüşte de olsak o eylemcilerle aynı gemide gidiyoruz. Şu gerçek ki bu gemi batarsa hepimiz batarız. Biz birbirimizi seviyoruz. Sevmesek dahi aynı vatanda yaşamak mecburiyetindeyiz. Bunun için bu eylemleri kırmadan, dökmeden, masum insanlara zarar vermeden, konuşarak çözmek zorundayız.
Bu çerçevede bölge Milletvekilimiz Sayın Levent Gök’ü olaylar esnasında emniyet teşkilatımıza karşı sergilemiş olduğu üslubundan dolayı şiddetle kınıyorum.” dedi.
Bizde Çeltikli Köyü Site Yönetimi olarak, bugüne kadar yaptığımız haberler de yer verdiğimiz ve desteklediğimiz bölgemiz CHP Milletvekili Levent Gök‘ü emniyet mensuplarına yaptığı küfür ve hakaretinden ötürü, şiddetle ve esefle kınıyoruz.