Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

39d8a192a5513bcc494ed196c352f9eeKurban Bayramınız Hayırlara Vesile olsun…

Toplumsal yaşamımızın en önemli günlerinden birini daha sağlıklı ve huzurlu bir şekilde karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
Bayramlar bizler için; güzel duyguların paylaşıldığı, umutların tazelendiği, sevgi ve hoşgörü kapılarının aralandığı, kırgınlıkların ve dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği özel günlerdir.
Kurban Bayramı, manasında yakınlaşmayı ve sosyal yardımlaşmayı ihtiva etmesi nedeniyle, dost ve kardeşlerimizi hatırlamamız, fakir ve yoksul insanlarımıza daha fazla yardım yapabilmemiz için en güzel vesilelerden biri olacaktır.


Bayramlar; bizi biz yapan değerlere sahip olduğumuz, fakiri, yoksulu sorduğumuz, dostlarımızla huzur bulduğumuz, tarifi zor mutluluklar yaşadığımız müstesna günlerdir.

Çeltikli Köyü Dernek ve Site Yönetimi olarak;

Kurban Bayramını yardımlaşma geleneğimizi en güzel şekilde yeniden yaşayarak, birlik ve beraberlik anlayışı içinde huzurla geçirmenizi temenni eder, tüm müslümanların ve ziyaretçilerimizin Kurban Bayramını tebrik eder, bayramın ülkemize ve tüm İslam Âlemine barış, huzur, mutluluk ve esenlikler getirmesini dileriz.