Köyümüz 2013 Dügün Takvimi Güncellendi.

koyumuz etkinlik takvimi yeniArtık bundan böyle düğün ve diğer etkinliklerinizi bize zamanında gönderdiğiniz takdirde köylülerimizin yapacakları sünnet, nişan, düğün v.b etkinlerini sitemizde yayınlanacak “Etkinlik Takvimi”ne bakarak belirleyeceklerinden, köyümüz düğün tarih lerinde hiç bir çakışma olmayacaktır.

Önceleri düğün haberlerini sitemizde sadece “Köyümüzden Haberler” hanesinde yayınlıyorduk. Geçen yıl ayrıca, düğün tarihle rinin çakışmaması için düğün haberlerini şematik olarak yayınlamaya başladık.

Bu sene ise, şematik olarak özet bir şekilde yayınladığımız Çeltikli Köyü 2013 Etkinlik Takvimi’ni, daha da geliştirerek sizlerin daha kolay anlayabilmeniz için ayına ve tarihine göre güncelledik.

Düğün bilgierine daha kolay erişebilmeniz için gerek sitemizin iç sayfasında bulunan “Rakamlı Takvim”deki tarihlere maus’la tıklayrak özet olarak, gerekse gene aynı sayfada bulunan Etkinlik Takvimi” butonuna (http://www.celtiklikoyu.com/?page_id=4338) tıklayarak, düğün bilgilerini harita üzerinde daha detaylı bir şekilde görebileceksiniz.

Site Yönetimi olarak siz köylülerimizden ricamız, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için nişan, düğün, sünnet hac yemeği, asker yollama gibi sosyal etkinliklerinizi mevlutyazar@hotmail.com veya admin@celtiklikoyu.com’a zamanında bildirmenizdir.

Şimdiden yaptığınız ve yapacağınız etkinlikleriniz hayırlara vesile olsun…