KÖY DERNEĞİMİZDEN İLK RESMİ ZİYARET.!!

DERNEK YÖNETİMİMİZDernek yönetimimiz  bugün saat 12:05’de Sincan Belediye Başkanı sayın Mustafa Tuna’yı makamında ziyaret ettiler.

Dernek yönetimi adına dernek başkanımız Beyhan Çevik, derneğimiz ve köyümüzle ilgili başkan’a bilgi vererek, ilerde köylülerimizi toplayacağımız Sincan ilçesinde derneğimize bir salon tahsis edilmesi için başkandan söz aldı.

Daha evvel dernek binamızın köyde olması ve dernek üyelerimizin köye geliş gidişleri “ZOR” olduğundan toplantıya katılım az oluyordu. Gerek genel kurul gerekse diğer toplantılarımızı artık Sincan yada Etimesgut’ta ücretsiz tahsis edeceğimiz geniş, ferah salonlarda yapmayı planlıyoruz. Hatta tanışma ve kaynaşma kültür şenliğimizi bir düğün havasında neden Sincan’da yapmayalım ki?

Köyümüzün çoğunluğunun Etimesgut ve Sincan ilçelerimizde ikamet ettiklerini düşünürsek burada yapacağımız toplantılarımıza katılım dahada çok olacaktır. Tabiki gerektiğinde ve üyelerimizin görüşleri doğrultusunda köyümüzde de toplanma imkanımız olacaktır.

MUSTAFA TUNAAyrıca, köyümüze ekibiyle bir kaç defa gelen  Ankara Muhtarlar Derneği Başkanı ve Sincan ilçesi Osmanlı Mahallesi Muhtarı sayın Hakan Yiğit‘ten derneğimize, yer konusunda gereken kolaylığı göstereceğine dair söz aldık.

Düğün ve cenazelerden fırsat buldukça da köylülerimizi tek tek ziyaret ederek, üye aidatlarının toplanması ve yeni üye kaydı içinde çalışmalara başlayacağız.

Site Yönetimi Olarak;

Bugünkü ziyaretimizde köy derneğimize yer konusunda söz veren Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya teşekkür ediyor, dernek yönetimimizin de çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz…