Kaptan (Şöför) Murat ÖZDEMİR.!

kaptan murat özdemirkaptan murat özdemirBu seneki Sponsorumuz, Uluslararası çalışan TIR şöförü Kaptan Murat Özdemir’in Kısa Özgeçmişi…

Köyümüz Özdemir Ailesi’nden Rahmet Kemal – Zekiye Özdemir çiftinin oğlu olan 1970 Çeltikli doğumlu Murat Özdemir, İlkokulu köyümüzde bitirdi. Askerliğini yaptıktan sonra 1992 yılında evlenen Özdemir, 3 erkek çocuk babasıdır.

kaptan murat özdemirAskerlikten sonra hayat şartları onu şöförlüğe itti. Ekmeğini kazanmak için Ankara’da değişik firmalarda çalıştıktan sonra şuan Ankara Kazan’da bulunan Başbilen Uluslararası Taşımacılık Firmasında TIR şöförü olarak ekmeğini kazanmaktadır.

kaptan murat özdemir2008 yılında biz Çeltikli sitemizi akabin de Çeltikli FM’i kurduğumuzda o günden buyana her konuda en büyük destekçilerimizden biri olmuştur.

Sevgili Murat ile köyde komşu idik beraber büyüdük, çucukluğumuz hep bir arada güzel duygularla geçti. Birbirimizden ağrımadık, incinmedik. O şöför biz ise devlet memuru olduk halada çalışıyoruz. dostluğumuz hala devam ediyor ve hep baki kalacaktır.

Geçen hafta Facebok’ta köyümüzün sayfasında websitemizle ilgili bir yazı yayınlamıştık. Yazımız aynı gün karşılık buldu. Murat Özdemir  bizi aradı.

kaptan murat özdemirmurat özdemirSitemizin  sunucusu olan “Turhost” firmasına bu seneki isim ve alan bedelini ödeyeceğini ve bize sponsor olmak istediğini söyledi. Bizde memnuniyetle kabul edip gereğini yaptık.

Bu vesileyle;

Köyümüz sitesi adına köyünü, köylüsünü seven sağduyulu birisi olarak,  kendisine sonsuz teşekkür ediyor, yaşamında sağlık mutluluk iş hayatında,da başarılar hayırlı kazançlar diliyoruz.

Murat Özdemir’den Resimler…

murat özdemir murat özdemir murat özdemir murat özdemir murat özdemir