Seçilen Kategori: Haberler

ÖNEMLİDİR.!

Köyümüze ait facebok sayfamızda bazı köylülerimiz birilerine ulu orta hakaret ve küfür içeren paylaşımlarda bulunduklarını müşade etmiş bulunmaktayız.
 
Köyümüzün facebok sayfası bir sosyal paylaşım sitesi olup, sadece köyümüzle ve köylülerimizle ilgili haberlerin paylaşıldığı bir yerdir.
 
Dolayısıyla birbirinizle olan meselelerinizi lütfen buraya yansıtmayalım.
 
Bu durum hem hoş bir şey değil, hemde yakışık olmayan bir davranıştır. Ayrıca bu tür davranışlar kanunen “ŞUÇ” olup bilişim şuç’larına girer.
 
Bu suçu işleyenler, önce sosyal paylaşım ağımızdan çıkarılır. Sonrada gider hesabını mahkemeye verir.
 
Köylülerimizin bu uyarımızı dikkate alacaklarına inanıyor, hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Hasan Enes Özdemir’in Asker Gecesi.!

EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER..!”

Hasan Enes Özdemir’e bu kutsal görevinde, şimdiden hayırlı teskereler diliyoruz.

Köyümüz Yüzer Ailesi’nden Yeter (Yüzer) Özdemir’den doğma Savaş Özdemir’den olma, Hasan Enes Özdemir‘in 28 Nisan 2018 Cumartesi Gecesi saat 19.00-23.00 saatleri arasında Sincan Selçuklu Mahallesi İlhan Sok. Turan Apartmanı 20/5 ‘te bulunan evde “Asker Gecesi” yapılacaktır.

Özdemir ve Yüzer Aileleri’nin tüm eş, dost ve akrabalarına önemle duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitesi Adına;

Piyade Er olarak Manisa Batı Kışla Piyade Er Eğitim Tuğay’ında vatani görevini yapacak olan askerimiz, Hasan Enes Özdemir’e şimdiden hayırlı teskereler diliyor, askerliğinin hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz…

Haber İrtibat Telefonu:

Yeter Özdemir (Annesi) Cep Teli: 0 (541) 657 27 81

Bereket TV’de Bir Çeltikli’li.!

Bereket TV’de yayınlanan 3. Dönem “Traktör Arena Düello”da yarışacak olan köyümüz Koç Ailesi’nden Şıh Ahmet Koç’un oğlu Hayati Koç’a

Çeltikli Köyü Sitemiz Adına, başarılar diliyoruz.

 

 

Asker Uğurlaması (Yasin YAZAR)

Yasin Yazar‘ın asker gecesi 9 Mart 2018 Cuma günü akşam 19.00-23,00 saatleri arasında Ankara Gölbaşı Haymana yolu üzerinde bulunan Gölbaşı Belediyesine ait Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapılmıştır.

Bir anne’nin oğlunun asker gecesinde kendisine söylediği duygu yüklü türküsü salonda bulunan davetlileri ağlattı.

Neşeli eğlenceli geçen gecede halaylar çekilip oyunlar oynandı. Ardından askerimize kına yakıldı. Amcası Hüseyin Yazar’da duasını yaptıktan sonra  akabinde gece sona erdi.

Çeltikli Köyü Sitemiz Adına;

Askerimize hayırlı teskereler diliyoruz. Sağlıcakla gidip hayırla dönmesini Allah’tan diliyoruz…

Video: Serkan Yazar

 

Sitemize Bu Sene Kim Sponsor Olacak?

www.celtiklikoyu.com bundan 10 yıl evvel kuruldu. Administrator’u (Yönetici) oğlum Deniz Yazar Admin’liğini de yıllardır ben deniz yapıyorum. O günden bu yana siz köylülerimize hizmet etmekteyiz.

Köyümüzün sitesi ücretli bir sitedir. Her yıl alan ismine (wwww.celtiklikoyu.com’a) ve Server (Sunucu) sağlayıcı firmaya dolar bazında belli bir ücret ödüyoruz. Bu miktarlar her yıl değişiyor. Geçen sene (147+29) 176 Liraydı.
Bu sene için ödeyeceğimiz tutar yaklaşık 211 Lira’dır. Bu paranın 172 Lirası Server sağlayıcı firmaya 39 lirası da Alan ismini aldığımız firmaya ödenecektir.

Her yıl ödediğimiz bu ücreti ilk zamanlar biz kendimiz ödüyorduk. Daha sonra sırasıyla köy muhtarımız Rıza Gülşen 2 yıl, 3 sene Osman Kaplan’ın oğlu Şahin Kaplan, en son olarak ta uluslar arası çalışan köylümüz Kaptan Şöför Murat Özdemir ödemişlerdir. Biz buradan kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.