Gök’ten Polatlı ve Haymana Ziyareti

levent_gokten_polatli_cikarmasi_h1168Chp Ankara Chp Ankara Milletvekili Levent Gök’ten Ziyaretler…

CHP Ankara Milletvekili Levent GÖK, 5 OCAK 2013 Cuma günü Ankara İl yöneticilerinden Erdal Çiftçi ve İlden arkadaşlarla birlikte Polatlı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Polatlı İlçe Başkanı Ömer Lütfü Türker’in de katılımıyla hep birlikte esnaf ziyareti yapıldı, Esnafın sorunlarını not alan Levent Gök ülkenin kötü yönetilmesinden çiftçilerin ve esnafın çok olumsuz etkilendiğini ifade etti.
Polatlı Haymanalılar Derneğini de ziyaret eden Levent GÖK,buradan İnler ve Özyurt köylerine geçerek çiftçilerle dertleşti.Çiftçilerin sorunlarını not aldı, ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da TBMM’nde çiftçilerin, esnafın, mağdurların sesi olmaya devam edeceğini belirtti.
6 Ocak 2013 tarihinde toplanan CHP PARTİ MECLİSİ Toplantısı için Ankara’ya dönen Levent GÖK, 7 Ocak 2013 Pazar günü Haymana köylerini ziyaret etti.
Haymana’nın Bumsuz, Kerpiç ve Balçıkjhisar köylerine yapılan ziyarette Ankara İl yöneticilerinden V.Orhan COŞKUN ve Murat ZEYTİNCİ ve Haymana İlçe Başkanı Fazlı ÇINAR da hazır bulunarak köylülerle dertleştiler. Levent GÖK köylülerin sorunlarını dinledi.
AKP’nin tarım politikasının çöktüğünü, çiftçiler için tam bir yıkım politikası uygulandığını ifade eden Levent Gök’ün ziyareti Polatlı ve Haymana’da sevinçle karşılandı.

Haber:Cengiz Çağlar-10.01.2013/HAYMANA HABER