Tag Archives: Ziyareti

Gök’ten Polatlı ve Haymana Ziyareti

levent_gokten_polatli_cikarmasi_h1168Chp Ankara Chp Ankara Milletvekili Levent Gök’ten Ziyaretler…

CHP Ankara Milletvekili Levent GÖK, 5 OCAK 2013 Cuma günü Ankara İl yöneticilerinden Erdal Çiftçi ve İlden arkadaşlarla birlikte Polatlı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Polatlı İlçe Başkanı Ömer Lütfü Türker’in de katılımıyla hep birlikte esnaf ziyareti yapıldı, Esnafın sorunlarını not alan Levent Gök ülkenin kötü yönetilmesinden çiftçilerin ve esnafın çok olumsuz etkilendiğini ifade etti.
Polatlı Haymanalılar Derneğini de ziyaret eden Levent GÖK,buradan İnler ve Özyurt köylerine geçerek çiftçilerle dertleşti.Çiftçilerin sorunlarını not aldı, ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da TBMM’nde çiftçilerin, esnafın, mağdurların sesi olmaya devam edeceğini belirtti.

Ulaştırma Bakan’ının Çalıs Ziyareti.!

Ulaştırma Bakanı Çalış’ı Ziyaret Etti…

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali YILDIRIM, İlçemiz Haymana Çalış beldesinde açılışlara katılmak üzere ziyarette bulundu.

İlçemiz Çalış beldesinde oldukça coskun bir kalabalık tarafından karşılanan Bakan Binali Yıldırım,

Çalış belediye Başkan Ali ihsan Özer’in evinde yapılan kahvaltıya katıldı.

Daha sonra   Bakan Yıldırım, AK Parti Ankara milletvekilleri Nurdan Şanlı, Ülker Güzel ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’la birlikte Çalış’ta hizmet verecek PTT Bank şubesinin açılışını gerçekleştirdi.