Tag Archives: Yıldırım

Hayri Yıldırım’a Geçmiş Olsun

Köyümüz sakinlerinden Hayri Yildirim beyine giden damarlardan birisinin tıkanması (Bırosella) sonucu rahatsızlanmış olup, dün Ankara GATA’ya yatmıştır.

Bi süre anılan hastanede tedavi görecek olan hastamız Hayri Yıldırım’a Allah’tan acil şifalar Ailesi’ne ve tüm sevenlerine de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

HABER İLETİŞİM: 
Hayri YILDIRIM Cep Teli: ‭0 (535) 307 09 09‬

#geçmişolsunhayribaba

DÜĞÜN (Gamze Çelik – Bayram Yıldırım)

Gamze ile Bayram’ı tebrik ediyoruz… Allah hayırlı kılsın. Tamamına erdirsin. 

Köyümüz Yıldırım Ailesi’inden Selime – Doğan Yıldırım çiftinin oğlu Bayram Yıldırım ile Çelik Ailesi’ne mensup, Nilüfer – Mehmet Çelik çiftinin kızı Gamze Çelik’in 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü 19.00-23.00 saatleri arasında Çeltikli Köyü‘nde oğlan evinde KINASI, 15 Temmuz 2018 Pazar günü 19.00 – 23.00 saatleri arasında da DÜĞÜN‘leri yapılacaktır.

Düğün 13 Temmuz 2018 Cuma günü öğleden sonra başlayıp, 15 Temmuz 2018 tarihinde Pazar günü öğlen sonu sona erecektir.

Her iki aile yakınlarının eş dost ve akrabalarına önemle duyurulur….

 

DÜĞÜN (Gizem Aslandoğmuş-Coşkun Yıldırım)

Çeltikli Köyü Sitemiz Adına;

Gizem ve Coşkun’u tebrik ediyor, bu düğünün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

Haber İletişim:

Talat YILDIRIM Cep Teli: 05306577832

 

DÜĞÜN ÖN DUYURUSU (Merve Yıldırım-Emre Emektar)

emre emektar düğünMerve Yıldırım İle Emre Emektar’ı şimdiden kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

Köyümüz Emektar Ailesi‘ne mensup, Emine- Bilal Emektar çiftinin oğlu  Emre Emektar ile Ankara İli, Bala ilçesi Tohumlar Köyü nüfusuna kayıtlı, Yıldırım Ailesi‘ne mensup Emine-Musa Yıldırım çiftinin kızı Merve Yıldırım‘ın 01.07.2017 Cumartesi günü saat 19.00-23.00 saatleri arasında Ankara ili, Gölbaşı ilçesi, Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan Gölbaşı Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi‘nde “KINASI”, 02.07.2017 Pazar günü saat 19.00-23.00 saatleri arasında Ankara İli, Gölbaşı İlçesi Bahçelievler Mahallesi Bahçeli Park içinde bulunan, Bahçeli Park Düğün Salonu’nda da “DÜĞÜN” merasimleri yapılacaktır.

Her iki ailenin de tüm eş, dost akraba ve sevenlerine duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Genç çiftlerimizi şimdiden tebrik ediyor, bu düğünün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

DÜĞÜN (Merve Donat – Ahmet Yıldırım)

ahmet yıldırım düğün duyurusuMerve Donat İle Ahmet Yıldırım’ı şimdiden kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

Köyümüz Yıldırım Ailesi‘ne mensup Selime-Doğan Yıldırım çiftinin oğlu Ahmet Yıldırım ile Manisa/Demirci ilçesi’nde mukim, Donat Ailesi’ne mensup Şengül-Erol Donat çiftinin kızı Merve Donat‘ın, 12.05.2017 Cuma günü akşam Manisa İli Demirci İlçesi’nde kız evinde “KINASI”, 21.05.2017 Pazar günü saat 13.00-17,00 arasında Ankara ili Etimesgut ilçesi Elvankent semtinde Ahi mesud Mahallesi 1776. Cad. No: 5/2’de bulunan Neva Düğün Salonu‘nda da “DÜĞÜN” merasimleri yapılacaktır.

Her iki aileninde tüm eş, dost akraba ve sevenlerine duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Genç çiftlerimizi şimdiden tebrik ediyor, bu düğünün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.