Bulunan Etiketler: Rıza

Rıza Gülşen Üçüncü defa Muhtar.!

Muhtar Rıza Gülşen30 Mart 2014 günü yapılan Yerel Seçimlerde Azası olan Hasan Hüseyin Koç’la girdiği bu yarışta halende muhtar olan mahallemiz muhtarı Rıza Gülşen üçüncü defa muhtar seçilmiştir.  

30 Mart 2014 Yerel Seçiminde köyümüzün yeni muhtar’ı, 19 oy farkla şu anki muhtarımız Rıza Gülşen kazanmştır.

465 seçmenli köyümüzde 450 geçerli oyun kullanıldığı seçimde, 206 oy Hasan H. Koç, 244 oyuda Rıza Gülşen almıştır.

Seçimde, Muhtar Rıza Aza’sıyla Yarışıyor.

muhtar rıza gülsenhasan h. koç30 Mart’ta Yapılacak Olan Mahalli İdareler Seçimde, Mahallemizde  Muhtar Adayları Belli Olmuştu. Muhtarlık Seçimi, Şu Anki Muhtarımız Rıza Gülşen ile Yardımcısı Köy İhtiyar Heyeti Üyesi Hasan Hüseyin Koç Arasında Yapılacaktır.

2004 yılında yapılan yerel seçimlerde köyümüze muhtar seçilen Rıza Gülşen, iki dönemdir mahallemizi yönetiyor. Yaklaşık 10 yıldır köyümüze bugüne kadar neler yaptığını (http://www.celtiklikoyu.com/?page_id=152) biz zaman zaman yaptığımız haberlerde belirmiştik. Tekrar söylememize gerek yok sanırım.

DUYURU (Rıza Gülşen’in Hac Yemeği)

MUHTAR RIZA GÜLSENRıza Gülşen’in Hac’cını  Allah (C.C) Mübarek, Hac Yemeklerini de Şimdiden Kabul Etsin…

Köyümüz Gülşen Ailesi‘ne mensup aynı zamanda köy muhtarımız Rıza Gülşen, bu sene kendisi ve eşi hac mevsiminde Hac’ca gideceğinden, 18 Ağustos 2013 Pazar günü öğle namazından evvel köy camimizde Mevlid’i Şerif okutacak, namazdan sonra da Çeltikli Köyü’ndeki  evinde “Hac Yemeği” verecektir.

Tüm eş, dost, akraba ve sevenlerine duyurulur…

Site Yönetimi Olarak;

Muhtarımız Rıza Gülşen ve eşinin Rabbim (C.C), Hacı Yemeği’ni kabul etsin. Bu kutsal yolculuktaki “Hacı” olmalarını da hayırlara vesile kılsın. “AMİN”

Muhtar Riza Gülşen’în Hac Yemeği

Hac Yemeğinden Görüntüler…

Muhtarımız Rıza Gülşen’in 2013 İcraat Proğramı.!

Muhtarımızdan Durmak Yok, Yola Devam… 

2004 yılında seçilip 2 dönemdir muhtarlık görevini başarıyla devam ettiren Rıza Gülşen hakkında site olarak çok haber yaptık. Zaman zaman eleştirdik.  Yeri geldi yaptığı doğru çalışmaların hep arkasında durduk. Durmaya da devam ediyoruz.

Muhtarımızla köye gittiğimizde değişik ortamlarda karşılaştığımızda yada bizzat muhtarlık binamıza giderek kendisiyle köyümüz ve yaptıkları hakkında sohbet etmişizdir. Bazen biz telefon açarak bazen de o bizi arayarak köye yapacağı çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunmuşuzdur.  Bizde muhtarımızla yaptığımız bu görüşmeleri siz köylülerimizle paylaşmışızdır.