Tag Archives: Ramazan

Kutlama (Ramazan Bayramı)

ramazan_bayram

Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun…

“Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş” olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, umutlarımızı, kardeşlik ve dostluğumuzu, mutluluğumuzu ve kederlerimizi paylaşma, bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Ramazan Cin Hocanın Düğün Davetiyesi

Köyümüz eski din görevlisi köyümüzde ayrılsada zaman zaman köyümüzün ve köylümüzün iyi ve kötü gününde yanında olan, Ramazan Cin hocamızın düğün davetiyesi ekte sunulmuştur..

Yurt dışında (Almanya’da) görevli olan hocamız, zamanının da kısıtlı olmasından dolayı siz köylülerimize davetiye verememiş olup, özrüne binaen burada tüm köyümüz halkını kızının düğününe davet etmiştir.

Köyümüz sakinlerine ilanen duyurulur.

Bizde Sitemiz Adına; 

Genç çiftlerimizi kutluyor, bu düğünün hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

 

Trafik Kazası (Bekir Oğlu Ramazan YAZAR)

Ankara’da ‘yok artık’ dedirten kaza: 23 araç birbirine girdi!

Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Mimar Caddesi refüjünde, otomatik sulama sisteminden akan suyun yolda buzlanmaya neden olması sonucu 23 araç birbirine girdi. Kazada 3 kişi yaralandı.

Zincirleme kaza, sabah saatlerinde Çankaya Mimar Caddesi üzerinde bulunan Öveçler Alt Geçidi’n de meydana geldi. Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 4 dereceye kadar düştüğü kentte, refüjdeki otomatik sulama sisteminin arızalanmasıyla yola akan su buzlanmaya neden oldu.

VEFAT (Ramazan ÇEVİK)

Allah Rahmet Eylesin. Mekanı Cennet Olsun.

Köyümüz Çevik Ailesi’ne mensup, Çeltikli Köyü sitemizin maddi manevi büyük destekçilerinden Ramazan Çevik, tedavi gördüğü Keçiören Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nde bugün akşam saatlerinde vefat etmiştir.

Cenazesi yarın (4 Haziran 2017 Pazar günü) Sincan’da bulunan Çimşit Mezarlığı’nda yıkandıktan sonra, Karşıyaka Mezarlığı Ahmet Efendi Camii Şerifi’nde kılınacak öğle namazına müteakip, rahmetlinin vasiyeti üzerine Ankara Büyük Şehir Belediyesi Karşıyaka Mezarlığı‘nda toprağa verilecektir.

Evli 4  çocuk babası olan Ramazan Çevik 59 yaşındaydı.

Çeltikli Köyü Sitesi Adına;

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine de sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Nişan ve Düğün (Serpil Gök-Ramazan Koç)

ramazan koç- nişan düğünSerpil Gök ile Ramazan Koç’u kutluyor, mutluluklar diliyoruz… 

Köyümüz Koç Ailesi’ne mensup, Elif-Kadir Koç çiftinin oğlu Ramazan Koç ile Gök Ailesi’ne mensup, Serpil Gök‘ün 9 Temmuz 2016 Cumartesi günü 13.00-23.00 saatleri arasında Çeltikli Köyü’nde NİŞANI, 2 Eylül 2016 Cuma günü akşam saat 19.00-23,30 saatleri arasında köyde KINASI, 4 Eylül 2016 Pazar günü saat 19.00-23.00 saatleri arasında Ankara Dikmen İlker Mah.  752. Cad. (1. Cad.) No: 165/11’de bulunan Royal Düğün Salonu‘nda  DÜĞÜN‘leri yapılacaktır.

Koç ve Gök Ailelerinin tüm eş dost yakın akrabalarına duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Genç çiflerimizi şimdiden tebrik ediyor, köyde 9 Temmuz’da Nişan ile 2 Eylül’de Kına Gecesinin ve 3 Eylül’de Ankara İlker Mahallesinde yapılacak Düğün’ün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını Rab’bimizden niyaz ediyoruz. Allah utandırmasın. Tamamına erdirsin.