Tag Archives: Mustafa

VEFAT (Mustafa Çevik)

Köyümüz Çevik Ailesi’ne mensup, Mustafa Çevik bugün akşam saatlerinde köyün girişindeki “Gözenin Başı” mevkiinde bulunan tarlasında traktörle çalışırken, kontrolünü kaybederek tarlasının bitişiğindeki su kanalına, kullandığı traktörü düşürerek devirmek suretiyle, altında kalarak vefat etmiştir…

Olay yerine Haymana C. Savcısı beklenmekte olup, gerekli hukuki tahkikatın bitimine binaen cenazesi, Haymana Devlet Hastanesi’n de yıkandıktan sonra yarın (Çarşamba günü) öğle namazına müteakiben köyümüz yeni mezarlığında toprağa verilecektir.

Mustafa Yazar Vefat Etmiştir.

Allah rahmet ve mağfiret eylesin. Mekanı Cennet olsun…

Köyümüz Yazar Ailesi‘ne mensup Mustafa Yazar, tedavi gördüğü Sincan Özel Lokman Hekim Hastanesi’nde bu sabah saat 06.45’te vefat etmiştir.

Uzun zamandır hasta olan Yazar, son iki haftadır da anılan hastanede tedavi görüyordu.

Cenazesi, yarın (06.02.2018 Salı günü) öğle namazının ardından Çeltikli Köyü Yeni Mezarlığı’nda toprağa verilecektir.

Çeltikli Köyü Sitemiz Adına;

83 yaşında vefat eden Merhuma Allah’tan rahmet, kederli Yazar Ailesi’ne ve tüm sevenlerine de sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Mustafa ÇEVİK’E Geçmiş Olsun.

mustafa çevik- geçmiş olsunGeçmiş Olsun. Acil Şifalar…

Köyümüz Çevik Ailesi’nden Mustafa Çevik, rahatsızlığına binaen Ankara Dikmen Aydınlar Mahallesi’nde bulunan 29 Mayıs Devlet Hastanesi’nde, bugün başarılı bir “Böbrek” ameliyatı geçirmiştir.

Her iki böbreğinde oluşan taşlar, başarılı bir operasyonla alınmıştır. Bir ay evvel kapalı ameliyat geçiren Mustafa Çevik’in rahatsızlığı devam edince bu sefer açık ameliyatla sağlığına kavuşmuştur.

Şuan hastamızın sağlık durumu iyi olup, bir kaç gün gözetim altında kaldıktan sonra durumuna binaen, anılan hastaneden taburcu olacaktır.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

2  Nisan 2015 tarihinde gene aynı hastanede böbreğinden ameliyat geçiren Mustafa Çevik’e Allah’tan tekrar acil şifalar, ailesine ve tüm sevenlerine de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Haber İletişim:

DÜĞÜN (Banu Tokat-Mustafa Çakır)

dugunBanu Tokat ile Mustafa Çakır’ı kutluyor, mutluluklar diliyoruz…

Köyümüz Özdemir Ailesi‘ne mensup, rahmetli ibrahim Özdemir’in kızı Yaşar-Cengiz Özdemir kardeşlerin kızkardeşi, Cemile (Özdemir)- Yılmaz TOKAT’ın kızı Banu Tokat ile Kiymet-Dursun ÇAKIR’ın oğlu Mustafa Çakır‘ın,  29 Ağustos Cumartesi günü saat 16.00’da Ankara Sincan’da bulunan Nazende Düğün Salonu‘nda “KINASI”, 30 Ağustos Pazar günü saat 13.00-17.00 arasında Eryaman’da bulunan VIP golden Düğün Salonu‘nda da “DÜĞÜN” merasimleri yapılacaktır.

Her iki aileninde eş, dost ve akrabalarına önemle duyurulur.

Mustafa Çevik’e Geçmiş Olsun.

mustafa çevikMustafa Çevik’e Geçmiş Olsun. Acil Şifalar…

Köyümüz Çevik Ailesi’ne mensup, Mustafa Çevik bugün, Ankara Dikmen’de bulunun, 29 Mayıs Devlet Hastanesi’nde her iki böbreğe yapışık halde büyüyen böbrek taşları çok başarılı bir ameliyatla alınmıştır.

Bir kaç gün anılan hastanede gözetim altında kalacak olan hastamızın sağlık durumu iyi olup, bilahare taburcu olacaktır.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Mustafa Çevik’e Allah’tan acil şifalar, ailesine ve tüm sevenlerine de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Haber: MVLTYZR-02.04.2015-www.celtiklikoyu.com