Tag Archives: Murat

DÜĞÜN (Emine KARATAŞ-Murat YAZAR)

Emine ve Murat’ı tebrik şimdiden tebrik ediyor, bir ömür mutluluk diliyoruz…

Köyümüz Yazar Ailesi’ne mensup Zülfü-Arif Yazar çiftinin oğlu Murat Yazar İle Antalya eşrafından Karataş Ailesi’nden Teslime-Halil Karataş çiftinin kızı Emine Karataş’ın 30 Haziran 2018 C.tesi günü Fatih Mahallesi 3410. Sk. No: 8 Kepez/Antalya’da bulunan Parkorman Restoran‘da saat 20.00’de KINASI, 01.07.2018 Pazar günü saat 20.00’de gene aynı yerde Kız tarafı DÜĞÜNü, 04.07.2018 Çarşamba günü Altay Mahallesi, Ayaş Yolu Caddesi. No: 198 Eryaman – Etimesgut / ANKARA  (Petrol ofisi yanı) bulunan Grandpark Optimum Düğün Salonu’n da saat 19:30’da “Damat Tarafının Düğünü”  yapılacaktır.

Yazar ve Karataş Ailelerinin yakınlarına önemle duyurulur…

VEFAT (Murat Özdemir – Yusuf oğlu)

Murat ÖzdemirMurat Özdemir’e Allah rahmet eylesin. Ailesinin başı sağolsun.

Köyümüz Özdemir Ailesine mensup, Latife-Yusuf Özdemir çiftinin oğlu Murat Özdemir, 12 Nisan 2016 günü Ankara’nın Mamak ilçesinde geçirdiği trafik kazasında vefat etmiştir.

Cenazesi Ankara Büyükşehir Belediyesi Karşıyaka Mezarlığında toprağa verilmiştir.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli Özdemir Ailesi’ne ve tüm sevenlerine de sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Not: Rahmetli Murat Özdemir’in bugün 13.30’da İdris Aydın Polis Karakolu üstü 1645 Sok. No: 22/2 Siteler‘deki evinde Mevlüd‘ü Şerif‘i vardır. Tüm Akraba ve dotlarına duyurulur.

Haber İletişim:

Paşa Özdemir (Amca oğlu) Cep Teli: 0 536 515 77 45

Murat Özdemir (Amcaoğlu) Cep Teli: 0 532 646 46 57

Kaptan (Şöför) Murat ÖZDEMİR.!

kaptan murat özdemirkaptan murat özdemirBu seneki Sponsorumuz, Uluslararası çalışan TIR şöförü Kaptan Murat Özdemir’in Kısa Özgeçmişi…

Köyümüz Özdemir Ailesi’nden Rahmet Kemal – Zekiye Özdemir çiftinin oğlu olan 1970 Çeltikli doğumlu Murat Özdemir, İlkokulu köyümüzde bitirdi. Askerliğini yaptıktan sonra 1992 yılında evlenen Özdemir, 3 erkek çocuk babasıdır.

kaptan murat özdemirAskerlikten sonra hayat şartları onu şöförlüğe itti. Ekmeğini kazanmak için Ankara’da değişik firmalarda çalıştıktan sonra şuan Ankara Kazan’da bulunan Başbilen Uluslararası Taşımacılık Firmasında TIR şöförü olarak ekmeğini kazanmaktadır.

kaptan murat özdemir2008 yılında biz Çeltikli sitemizi akabin de Çeltikli FM’i kurduğumuzda o günden buyana her konuda en büyük destekçilerimizden biri olmuştur.

Sevgili Murat ile köyde komşu idik beraber büyüdük, çucukluğumuz hep bir arada güzel duygularla geçti. Birbirimizden ağrımadık, incinmedik. O şöför biz ise devlet memuru olduk halada çalışıyoruz. dostluğumuz hala devam ediyor ve hep baki kalacaktır.

Geçen hafta Facebok’ta köyümüzün sayfasında websitemizle ilgili bir yazı yayınlamıştık. Yazımız aynı gün karşılık buldu. Murat Özdemir  bizi aradı.