Tag Archives: liler

Prof.Dr.Hatipoglu Polatlı Yenice’liler Dernegi’ndeydi.

nihat hatipogluPolatlı Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Deneği tarafından düzenlenen Dua Gecesi’ne Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu katıldı. Programa özellikle bayanların yoğun ilgisi oldu.
Polatlı Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen “Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dua Gecesi” isimli programa ilgi çok büyüktü.
15 Şubat Cuma günü AK-RA düğün salonunda gerçekleşen programa, Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik ve eşi Ayşe Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Yılmaz, AK Parti Haymana Belediye Başkan Aday Adayı Eşref Benli, Polatlı ve Haymana’dan bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Salonun çoğunluğu kadınlardan oluştu.

Çeltikli’liler İftar Yemeğinde Buluşuyorlar.

Pastacılık Dünyası Ltd. Ş.ti, bugün köyümüzde köylülerimize bir iftar yemeği verecek… 

Köyümüz Ankara Esnaflarından Kılıç Ailesi’ne mensup, Hacı Eşref Kılıç’ın oğullarından Pastacılık Dünyası Limited Şirketi’nin sahipleri Nuh ve Zafer Kılıç kardeşler bugün köyümüzde, köy meydanında köylülerimize iftar yemeği vereceklerdir.

Geçen yılda köylülerimize Ramazan ayında iftar yemeği veren Kılıç Kardeşler, “yılda bir kerede olsa köylülerimizi bir araya getirmek, sosyal dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak adına bundan sonrada imkanları ölçüsünde bu tür etkinlikleri yapacaklarını” belirtmişlerdir.