Tag Archives: Köyü

Karahamzalı Köyü’nde Şehidimiz Dualarla Anıldı.

hamza yıldırım Köyümüz Yazar ve Çifçi Ailelerine akrabalık bağı olan Bala ilçesi Karahamzalı Köyü nüfusuna Ankara Etimesgut ilçesi Alsancak Mah.de ikamet eden Şehit Onbaşı Hamza Yıldırım Dualarla anıldı.

Kara Kuvvetleri 6. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığına (Şırnak/Akçay)  ait Gabar Dağı eteklerinde bulunan Görmeç ve Seslice üs bölgelerine izinden dönen personeli götürmek üzere  planlanan konvoyun yol emniyetini almak için görevlendirilen unsurlara, bölücü  terör örgütü mensuplarınca 30 Temmuz’da düzenlenen saldırıda Piyade Onbaşı Hamza Yıldırım şehit olmuştu..

Çeltikli Köyü 2. Bahar Senligi-12.05.2013

Çeltikli Köyü 2013 Yılı Etkinlik Takvimi

2013 etkinlik takvimiKöyümüzün bu seneki etkinlik takvimi şu ana kadar bize bildirilen bilgilere göre aşağıda olduğu gibidir.

Köyümüzde ve köyümüz dışında bu yıl yapılacak nişan, düğün sünnet ve diğer etkinliklerinizi birbiriyle çakışmaması için lütfen etkinlik tarihlerinizi sitemizdeki  bu takvime göre ayarlayınız.

NOT: Düğün bilgileri özet olarak verilmiş olup, günü geldiğinde 10 gün evvelinde siz köylülerimize “Köyümüzden Haberler” sayfasında detaylı olarak yayınlanacaktır…

Çeltikli Köyü 2. Kültür ve Bahar Şenliği 12 Mayıs 2013 Pazar Günü Yapılacaktır.

Çeltikli Köyü Sıra Gecesi-16.02.2013

Türkiye’nin Mobese Kamera’lı İlk Köyü; Çeltikli.!

Türkiye’nin hiçbir köyünde hatta çoğu ilçe ve beldelerinde olmayan mobese kameralar artık, köyümüzü köylülerimiz için netten izleme imkanını sağlamıştır.

Sitemizde bir kaç kez haber konusu olan mobese kameraların eksik olan gerekli teknik noksanlıkları ikmal edilmiş, nihayet aktif hale getirilerek, sanal ortamda köyümüzü göstermeye başlamıştır.

Daha önce sadece muhtarlık odasında izlenebilen köyümüz artık dünyanın neresinden olursanız olun internet ortamında rahatça izlenebilecektir.

Köylülerimizin köyümüzü internetten izleyebilmeleri için ilk önce size vreceğimiz “IP” numarasını (http://88.249.20.29:8080/)  bilgisayarınızda masaüstüne kopyalamanızı daha sonra ise, “GOOGLE CHROME” internet tarayıcısını bir sefere mahsus bilgisayarınıza yüklemeniz icapediyor.