Tag Archives: İftar

Kaymakam’dan Tüm Muhtarlara İftar.!

Haymana Kaymakamlığı mahalle muhtarları için bir iftar programı düzenledi. Programda tüm mahalle muhtarları bir araya geldi.
Cimcime Otel’de salı günü düzenlenen programa Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Garnizon Komutanı Ömer Seyhan, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, CHP İlçe Başkanı Naci Sezer, Ziraat Odası başkanı Halil İbrahim Balıkçı, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Sıvacı ve köyümüz muhtarı Rıza Gülşen‘in de içinde bulunduğu mahalle muhtarları katıldı.

Özdemir Turgut’un İftar Yemeği.!

iftar yemeğiHaymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut Haymana’lılara bir iftar yemeği verecektir…

30 Mart 2014 Belediye seçimlerinde Haymana Belediye Başkanı seçilen Özdemir Turgut 25 Temmuz Cuma günü Haymana’da hemşehrilerine iftar yemeği verecektir.

Başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek olmak üzere çok sayıda Milletvekili, akademisyen bürokrat ve  mülkiye amirlerinin katılacağı İftar yemeğine,   tüm hemşehrilerini davet eden Turgut, özelikle Çeltikli’lilerin bu yemeğe katılmasını geçen hafta köyümüzde verilen iftar yemeğinde dernek başkanımız Beyhan Çevik’e iletmiştir.

Sayın Başkanımıza teşekkür ediyor, hemşehrilerimizi bir araya getirme onlarla hasbıhal etme noktasında vereceği bu iftar yemeğinin hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Haber: Beyhan Çevik ( Der. Baş.) – 12.07.2014

Mahallemizde İftar Yemeği.!

çeltiklililer iftar yemegiÇeltikli’liler İftar yemeğinde Buluşuyorlar…

Son bir kaç senedir mahallemizin hayırsever esnafları tarafından hem manen sevabına ermek,  hemde mahallemiz sakinlerini bir araya getirmek, kaynaştırmak amacıyla verdikleri “Geleneksel İftar Yemeği” bu senede gene 11.07.2014 Cuma günü mahalle meydanında (Cami Önünde) mahallemiz sakinlerini bir kez daha  bir araya getirecek…

Çeltikli’liler İftar Yemeğinde Buluşuyorlar.

Pastacılık Dünyası Ltd. Ş.ti, bugün köyümüzde köylülerimize bir iftar yemeği verecek… 

Köyümüz Ankara Esnaflarından Kılıç Ailesi’ne mensup, Hacı Eşref Kılıç’ın oğullarından Pastacılık Dünyası Limited Şirketi’nin sahipleri Nuh ve Zafer Kılıç kardeşler bugün köyümüzde, köy meydanında köylülerimize iftar yemeği vereceklerdir.

Geçen yılda köylülerimize Ramazan ayında iftar yemeği veren Kılıç Kardeşler, “yılda bir kerede olsa köylülerimizi bir araya getirmek, sosyal dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak adına bundan sonrada imkanları ölçüsünde bu tür etkinlikleri yapacaklarını” belirtmişlerdir.