Tag Archives: Gök

“Levent Gök’ü Şiddetle Kınıyorum”

LEVENT GÖKÜ ŞIDDETLE KINIYORUMGezi Parkı Olaylarının devamında Ankara Kızılay Meydanında polislerle sözlü münakaşaya giren CHP Ankara Milletvekili Levent Gök’ü, Belediye Başkanı Hacı Aysu kınadığını söyledi.
Gezi Parkı olaylarında polislerle, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök arasında yaşanan sözlü münakaşa ulusal basına yansımıştı.
Konuyla ilgili Belediye Başkanı Hacı Aysu Haymana Gazetesine konuştu ve Gök’ü kınadığını söyledi.
Aysu: “Taksim Gezi Parkı olayları tamamen provokatörler tarafından sabote edilmektedir. Tabiki herkes demokratik hakkını kullanarak eylemlerini yapabilir.

Levent Gök; “Haymana’nın Sesini Daha Fazla Duyuracagım”.

levenk gök haymanaLevent Gök Haymana Ziyaretinde Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Chp Ankara Milletvekili Levent Gök Haymana ziyaretinde esnafı gezdi, sorunlarını dinledi, Haymana’lılarla bir araya gelerek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Levent Gök’ün açıklamaları;”Bizim derdimiz Haymana’da Kurumların gittikçe kapanması. Cezaevi dışarıdan olumsuz gözükse de, Cezaevi dolayısıyla dışarıdan insanlar Haymana’ya geliyor. Bu ilçenin ilçe olma unsurlarını içeren Kurumlar teker teker gidiyor. Bizim bütün mücadelemiz bu. Kurumların kapanması Haymana ekonomisine ciddi zararlar vermiştir.

Levent Gök Meclise Haymana Cezaevi ile ilgili önerge.!

levent gök haymana ceza eviChp Ankara Milletvekili hemşerimiz Levent Gök cevaplaması üzere Başbakan Recep Tayip Erdoğan’a Haymana Cezaevi ile ilgili bir Soru Önergesi verdi. Soru Önergesi;

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA
Aşağıdaki sorularımın Başbakan Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından yazılı olarak cevaplandırılmasını, Anayasanın 98 ve İçtüzüğün 96. maddeleri gereğince arz ederim. 28.01.2013

Gök’ten Polatlı ve Haymana Ziyareti

levent_gokten_polatli_cikarmasi_h1168Chp Ankara Chp Ankara Milletvekili Levent Gök’ten Ziyaretler…

CHP Ankara Milletvekili Levent GÖK, 5 OCAK 2013 Cuma günü Ankara İl yöneticilerinden Erdal Çiftçi ve İlden arkadaşlarla birlikte Polatlı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Polatlı İlçe Başkanı Ömer Lütfü Türker’in de katılımıyla hep birlikte esnaf ziyareti yapıldı, Esnafın sorunlarını not alan Levent Gök ülkenin kötü yönetilmesinden çiftçilerin ve esnafın çok olumsuz etkilendiğini ifade etti.
Polatlı Haymanalılar Derneğini de ziyaret eden Levent GÖK,buradan İnler ve Özyurt köylerine geçerek çiftçilerle dertleşti.Çiftçilerin sorunlarını not aldı, ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da TBMM’nde çiftçilerin, esnafın, mağdurların sesi olmaya devam edeceğini belirtti.