Tag Archives: Galip

NİŞAN (Beyza Erdoğan-Galip YÜZER)

Allah hayırlı kılsın. Tamamına erdirsin…

Köyümüz Yüzer Ailesi’ne mensup, Dilber-Mahmut Yüzer çiftinin oğlu Galip YÜZER ile Erdoğan Ailesi’ne mensup, Çiçek-Adıgüzel ERDOĞAN’ın kızı Beyza ERDOĞAN‘ın, 10 Eylül 2017 Pazar günü Çeltikli Köyü İlköğretim Okulu’n da saat 11.00-20.00 arasında “NİŞAN” merasimleri yapılacaktır.

Her iki ailenin de eş, dost, arkadaş, kolu komşu tüm yakınlarına önemle duyurulur…

Çeltikli Köyü Sitemiz Adına;

Genç çiftlerimizi şimdiden kutluyor, bu Nişan’ın hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz…

Haber İletişim: Mahmut Yüzer Cep Teli: 0 554 593 36 89

GEÇMİŞ OLSUN (Galip Yazar)

GALİP YAZAR.JPGHastamıza Geçmiş Olsun. Acil Şifalar…

Köyümüz Yazar Ailesi’ne mensup, Safiye – Ömer Yazar çiftinin oğullarından site kurucumuz ve dernek başkan vekilimiz Mevlüt Yazar’ın da kardeşi olan Galip Yazar, kalın bağırsağında oluşan iltihaplanma sebebiyle, 09.03.2014 tarihinde görev yaptığı Hacette Hastanesi’nde çok başarılı bir ameliyat geçirmiş bağırsak çıkışındaki iltihaplı kısım alınmıştı.

Ozaman yapılan ameliyatta daha evvel dışarıda bir torbaya bağlanan kalın bağırsak ucu, bugün ikinci bir operasyonla tekrar eski yerine dikilmiştir.

Şuan itibariyle, Galip Yazar’ın sağlık durumu iyip olup, bir kaç içinde taburcu edilecektir.

Sitemiz ve Mahallemiz Adına;

Hastamız Galip Yazar’a Allah’tan acil şifalar, Yazar Ailesi’ne ve tüm sevenlerine de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyonuz.

Haber: www.celtiklikoyu.com– 19.03.2015

Galip Yazar’a Geçmiş Olsun.

galip yazarGalip Yazar’a Geçmiş Olsun. Acil şifalar…

Köyümüz Yazar Ailesi’ne mensup, Safiye-Ömer Yazar çiftinin oğlu Galip Yazar, evinin yakınında yolda yürürken ayağının kayması sonucu kontrolunu kaybedip, yere diz üstü düşmesi sonucu sağ diz kapağından kırık oluşmuş olup, rahatsızlığına binaen, Ankara Hastanesi’nde cerrahi bir operasyon geçirmiştir.

Şuan sağlık durumu iyi olan Galip Yazar evinde dinlenmektedir.

 Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Galip Yazar’a Allah’tan acil şifalar, ailesi’ne v tüm sevenlerine de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

(27.01.2015-www.celtiklikoyu.com)

Haber İletişim
Galip Yazar Cep Teli: 0 507 582 86 12

Galip Yazar’a Geçmiş Olsun.

galip yazarHastamıza Geçmiş Olsun. Acil Şifalar…

Köyümüz Yazar Ailesi’ne mensup, Safiye – Ömer Yazar çiftinin oğullarından sitemiz kurucumuz ve dernek başkan vekilimiz Mevlüt Yazar’ın da kardeşi olan Galip Yazar, kalın bağırsağında oluşan iltihaplanma sebebiyle, görev yaptığı Hacette Hastanesi’nde çok başarılı bir operasyon geçirmiştir.

Düğün (Büşra Özdemir & Galip Çifçi)

büsra özdemir galip çifçiBüşra Özdemir İle Galip Çifçi Evleniyorlar… Şimdiden Tebrikler…

Köyümüz Çifçi Ailesi’ne mensup, Rahmetli Galip Çifçi’nin oğlu, Paşa Çifçi’nin (Hızır Çifçi) de yeğeni olan Galip Çifçi ile köyümüz Özdemir Ailesi’ne mensup, Şennaz – Orhan Özdemir çiftinin kızı Büşra Özdemir‘in, 17.08.2013 Cumartesi günü Çeltikli Köyü’nde akşam kınası, 18.08.2013 Pazar günü de gene köyümüzde düğün merasimi yapılacaktır.

16.08.2013 Cuma öğleden sonra başlayıp, 18.08.2013 Pazar günü öğleyin sona erecek bu düğüne tüm köylülerimiz davetlidir.

Site Yönetimi Olarak;