Tag Archives: etimesgut

Kaplan Halı Yıkama Etimesgut’ta Açilmıstır.

kaplan halı yıkamaKöyümüz esnaflarına, Osman Kaplan Etimesgut İlçesinde Halı Yıkama Fabrikası Açarak Katılmıştır.

Çeltikli Köyü Kaplan Ailesi’nden Osman Kaplan, Ankara’nın Etimesgut İlçesinde bir halı yıkama fabrikası açmıştır.

Alsancak Mahallesi Şehit Hikmet Özer Caddesi 2150 Sok. No: 1’de “Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat ve kaliteli hizmet” anlayışıyla, hizmete açılan halı yıkama Fabrikası’nda her türlü halı, yorgan ve battaniyeler kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisine uygun profesyonel halı yıkama makinelerinde,  hijyenik bir ortamda ve uzman bir ekip tarafından yıkanmaktadır.

Sincan ve Etimesgut Derneklerinden Anlamlı Ziyaret

Sincan Haymanalılar Derneği ile Etimesgut Haymanalılar Derneği’nden , Okyanus Engelliler Derneğine Ziyaret…

Sincan ve Etimesgut Haymanalılar Derneği Okyanus Engelliler Derneği’ne ziyarette bulundu.
Sincan Dernek Başkanı Abdullah Baygın ve yönetiminden Faysal Alp, Kasım Don ve Barış Erten ile birlikte Etimesgut Haymanalılar Dernek Başkanı Suat Dinç , Okyanus Engelliler Derneği Başkanı Zeynep Kale’ye engellilere destek amaçlı bir ziyarette bulundu.
Yapılan ziyaret  Okyanus Derneğini çok duygulandırdı. Çünkü Okyanus Engelliler Derneği Haymanalı Derneklerimizi kendilerini “Kardeş Dernek”olarak kabul etmişti.

Derneklerimizin ortak olarak yaptıkları açıklamada ‘Her İnsan Bir Engelli Adayıdır ‘ mantığından yola çıkılarak , “her an bizde bir engelli olabiliriz, kimse kendisini farklı görmesin. Engelliler bizim kardeşlerimiz ve baş tacımızdırlar. Her zaman ve her yerde Engelliler Derneği’nin yanında olacağız” denildi ve karşılıklı yapılacak olan projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.