Tag Archives: Davet

YEMEĞE DAVET.!

31 Ocak 2017 vefat eden köyümüz Çevik Ailesi’nden Mustafa Çevik’in eşi Hatice Çevik‘in, Bayramın ikinci günü yani, 26 Haziran 2017 Pazartesi günü öğleden sonra köyümüzde ikamet ettiği evinin bahçesinde yemeği vardır.

Köyümüz halkı davetlidir.

Çeltikli Köyü Adına;

Rahmetli Hatice Çevik’e bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, onuruna verilecek yemeğin hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Rabbim (CC), kabul etsin. Merhumenin de ruhu şad olsun.

 

Karahamzalı’da Şehit Yemeğine Davet.!

hamza yıldırımKöyümüz Yazar Ailesi’nden rahmetli Zeliha Yazar’ın kız kardeşinin (Petek Hanım) torunu olan Bala ilçesi Karahamzalı Köyü nüfusuna kayıtlı, Şehidimiz Hamza Yıldırım’ın 20 Eylül Pazar günü Ankara Bala ilçesi Karahamzalı Köyü’nde öğleden sonra Şehit yemeği verilecektir.

Kara Kuvvetleri 6. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığına (Şırnak/Akçay)  ait Gabar Dağı eteklerinde bulunan Görmeç ve Seslice üs bölgelerine izinden dönen personeli götürmek üzere  planlanan konvoyun yol emniyetini almak için görevlendirilen unsurlara, bölücü  terör örgütü mensuplarınca 30 Temmuz’da düzenlenen saldırıda Piyade Üsteğmen  İbrahim Tanrıverdi, Piyade Onbaşı Hamza Yıldırım, Piyade Er Ömer Kaan Kandemir ve  şehit olmuştu.

BAŞKAN AYSU; BAŞBAKAN’I HAYMANA’YA DAVET ETTİ..

aysu_erdogan_haymana2Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı Haymana’ya davet etti…
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin organize etmiş oldugu bir toplantı sebebi ile Ankara’da bulunan  Başkan AYSU, Başbakan Recep Tayip Erdoğan, ile bir araya geldi.
Aysu Haymana gazetesi’ne yaptığı açıklamada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın davete sıcak baktığını en yakın zamanda ilçemize gelebileceğini ifade etti.
Haydi hayırlısı bakalım…

Balçıkhisar Belediyesi’nden Kutlu Doğum’a Davet.!

balcikhisar_belediyesinden_kutlu_doguma_davet_h1338Balçıkhisar Belediyesi Kutlu Doğum’a hazırlanıyor.

Belediye ve Balçıkhisar halkınında desteği ile gerçekleşecek olan Kutlu Doğum programı 21 Nisan Pazar Günü gerçekleşecek.

Haymana Haber’e özel açıklamalarda bulunan Balçıkhisar Belediye Başkanı Hacı Özkan şunları ifade etti;

“Beldemizde gerçekleşecek olan Kutlu Doğum” etkinliğimiz Balçıkhisar Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecektir. Bu güzel günde tüm Haymana köyleri ve misafirlerimiz Beldemizde manevi bir havayı tenefüs edeceklerdir.