Tag Archives: Büşra

Düğün (Büşra Yılmaz ile Ergün Yüzer)

ergün yüzer düğünKöyümüz Yüzer Ailesi’ne mensup, Kadriye – Yusuf Yüzer çiftinin oğlu Ergün Yüzer ile Kayseri’de ikamet eden Gülsüm Mustafa-Yılmaz çiftinin kızı Büşra Yılmaz‘ın, 14 Eylül 2016  Çarşamba günü Kayseri – Tomarza Emiruşağı Köyü’nde kınası, 16 Eylül 2016 Cuma günü saat: 15.00-19.00 saatleri arasında Sincan Akşemsettin Mahallesi Bosna Cad. 37/1-2’de bulunan  Amelda Düğün Salonu‘nda da (2. Kat Zümrüt Salon) Düğün’ü yapılacaktır.

DÜĞÜN ÖN DUYURUSU (Büşra KARATAŞ – Bekir ÇİFÇİ)

bekir çifçiBüşra Karataş ile Bekir Çifçi’yi şimdiden kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

Köyümüz Çifçi Ailesi’ne mensup, Halime – Emrullah (Rahmetli) Çifçi çiftinin oğlu Bekir Çifçi ile Ankara Güdül İlçesinden Karataş Ailesine mensup, Habibe – Mustafa Karataş çiftinin kızı Büşra Karataş’ın 04.09.2016 Pazar günü Ankara Sincan’da Ayaş Yolu Üzerinde bulunan Harikalar Diyarı 11 no’lu kapı yanındaki Akman Nikah ve Balo Salonu‘nda saat: 16.00-19.00 arasında düğün merasimleri yapılacaktır.

Her iki ailenin de tüm eş, dost akraba ve sevenlerine duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitesi Adına;

Genç çiftlerimizi şimdiden tebrik ediyor, 04.09.2016 Pazar günü olacak düğünün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

Haber İrtibat Tel:

Geçmiş Olsun (Büşra Emektar)

büşra emektarBüşra’ya Geçmiş Olsun. Acil Şifalar…

Köyümüz Emektar Ailesi’ne mensup, Perihan – Yusuf Emektar çiftinin kızı Büşra Emektar, Aydın’da bulunan özel bir hastanede başarlı bir fıtık ameliyatı geçirmiştir.

Şuan sağlik durumu iyi olan Büşra Emektar anılan hastaneden bugün tabur olmuştur.

Site ve Dernek Yönetimi Olarak;

Düğün (Büşra Özdemir & Galip Çifçi)

büsra özdemir galip çifçiBüşra Özdemir İle Galip Çifçi Evleniyorlar… Şimdiden Tebrikler…

Köyümüz Çifçi Ailesi’ne mensup, Rahmetli Galip Çifçi’nin oğlu, Paşa Çifçi’nin (Hızır Çifçi) de yeğeni olan Galip Çifçi ile köyümüz Özdemir Ailesi’ne mensup, Şennaz – Orhan Özdemir çiftinin kızı Büşra Özdemir‘in, 17.08.2013 Cumartesi günü Çeltikli Köyü’nde akşam kınası, 18.08.2013 Pazar günü de gene köyümüzde düğün merasimi yapılacaktır.

16.08.2013 Cuma öğleden sonra başlayıp, 18.08.2013 Pazar günü öğleyin sona erecek bu düğüne tüm köylülerimiz davetlidir.

Site Yönetimi Olarak;