Tag Archives: Ayşe

TRAFİK KAZASI – VEFAT (Ayşe Türkan ÖZDEN – Zübeyde İRGE)

golbasi-da-trafik-kazasi-8-yarali-8158408_x_3005b821-golbasinda-trafik-kazasi-4-aracin-karistigi-zincirleme-kaza-8-yaraliAnkara’nın Gölbaşı ilçesinde 14.02.2016 Pazar günü sürücüsünün kontrolünden çıkan aracın karşı yöne geçerek 2 araca çarpması sonucu 2 kişi vefat etti 8 kişi yaralandı.

 Gölbaşı’ndan Ankara yönüne giden Meltem Bayram‘ın kullandığı 06 MLB 84 plakalı hafif ticari araç, şeridine giren başka bir araca çarpmamak için karşı şeride geçerek, Selçuk Özden yönetimindeki 06 AZD 20 plakalı Transporter ile çarpıştı.

Kaza sonrası 06 MLB 84 plakalı otomobilin sürücü Meltem Bayram ve 06 AZD 20 plakalı minibüste bulunan Sürücü Selçuk Özden, Zübeyde İrge, Ramazan İrge, Göktuğ Özden, Ecrin Özden, Zuhal Atılgan ve Ayşe Özden yaralandı.

NİŞAN (Ayşegül Bolat ile Barış Yıldırım)

barış yıldırımAyşegül Bolat ile Barış Yıldırım’ı evliliğe giden bu hayırlı yolda şimdiden tebrik ediyoruz…

Köyümüz Yıldırım Ailesi’den Adem Yıldırım’ın oğlu Barış Yıldırım ile Bolat Ailesi’nden Ahmet Bolat’ın kızı Ayşegül Bolat‘ın 25 Eylül 2015 Cuma günü (Bayramın ikinci günü) İlimiz Polatlı ilçesi Cumhuriyet Mah. Turan Cad. No: 12’de bulunan Polatlı Öğretmenevi‘nde saat 13:00’te “NİŞAN” merasimleri yapılacaktır.

Tüm eş dost ve akrabalarına önemle duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Genç çiflerimizi tebrik ediyor, bu Nişan’ın her iki aile mensuplarına da hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

Ayşe Koç’a Geçmiş Olsun.

ayşe koçAyşe Koç’a geçmiş olsun. Acil şifalar…

Köyümüz Koç Ailesi’ne mensup, Hatice-Osman Koç çiftinin kızı Ayşe Koç, göğsünde oluşan aşırı ağrıya istinaden rahatsızlanarak bugün acilen Ankara’nın Etlik semtinde bulunan, Zübeyde Hanım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başarılı bir cerrahi operasyon geçirmiştir.

Şuan itibariyle;

Sağlık durumu iyi olan hastamız, Ayşe Koç anılan hastane’nin Göğüs Hastalıkları Kliniğinde bir kaç gün gözetim altında kaldıktan sonra bilahare taburcu olacaktır.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Ayşe Koç’a Allah’tan acil şifalar, ailesine ve tüm sevenlerinede geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Gizbo – 06.08.2015 – www.celtiklikoyu.com

Haber İrtibat

Osman Koç (Babası) Cep Teli: 0 535 663 08 83

VEFAT (Ayşe Yazar)

ayşe yazar.jpg Ayşe Yazar’a Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

Köyümüz Yazar Ailesine mensup, rahmetli Bahri Yazar’ın eşi Ayşe Yazar, bugün akşam saat 21.00’de Ankara’da ikamet ettiği oğlunun evinde hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi yarın öğle namazına müteakip, Çeltikli Köyü Yeni Mezarlığı’nda toprağa verilecektir.

Çeltikli Köyü Sitesi Adına;

Torununun torununu gören Yazar ailesinin en uzun yaşayan ve 95 yaşında vefat eden merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine de sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Haber İletişim:

Arap (Osman) YAZAR Cep Teli: 0 535 666 29 14

Ayşe Küçük İle Erdinç Yüzer’in Düğünü

 erdinç yüzerin düğünüerdinç yüzer

Genç Çiftlerimizi köyümüz ve sitemiz adına tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…