Tag Archives: Açtı

Şahin Kaplan FCBilişim’i Etimesgut’ta Açtı.

şahin kaplan fc bilişimKöyümüz Kaplan Ailesi’nden Osman Kaplan’ın oğlu Şahin Kaplan, İnternet Teknolojileri ve Bilişim Hizmetlerini vermek üzere, Ankara’nın Etimesgut ilçesinde FC Bilişim’i açtı…

Bilişim sektöründe yaklaşık 5 yıldan beri beri faaliyet gösteren FcBilişim İnternet Teknolojileri ve Bilişim Hizmetleri şirket merkezi Ankara’dır.

Satış, internet hizmetleri ve teknik servis departmanlarına sahip olan ve bu departmanlarda da son derece kalifiye elemanları bünyesinde bulunduran şirketin hedefi, alanında Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almaktır.

Bütün çalışmalarını toplam kalite yönetimi ve sonsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde şekillendirmekte, böylece her gün biraz daha ileriye daha sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Nadir Ticaret İnci Su’nun K. Esat Subesini Açtı.

Nadir Ticaret - Ramazan Yüzer

  • Köyümüz Esnaflarına Ramazan Yüzer’de katıldı…

Köyümüz Yüzer Ailesi’ne mensup, Lütfü Yüzer’in oğlu Ramazan Yüzer, Eski köklü, güvenilir başta Ankara olmak üzere yurt genelince bir çok şubesi olan İnci Su‘yun,  Ankara Çankaya İlçesi’ne bağlı Küçükesat Semtinde  Nadir Ticaret adıyla,  şube açarak köyümüz esnaf ailesine katılmıştır.

Küçükesat semtinde İnci Su Firması’nın dördüncü şubesini açan Ramazan Yüzer’e

Site Yönetimi Olarak;

Hayırlı olsun dileklerimizi sunuyor, Allah’tan bol kazançlar diliyoruz..