Tag Archives: AÇILDI

Hanedan 2 Bilecik Bozüyük’te Açıldı.

hanedan lokantaHanedan’ın ikinci şubesi Bilecik Bozüyük’te Hizmete açılıcaktır.

Mahallemiz sakinlerinden Tuncer Emektar‘ın sahibi olduğu “Hanedan 2” yi 05.08.2014 günü saat: 12:00’de Yeni Sanayi Sitesi, 811 Sok. No: 11/A Bilecik’in  Bozüyük ilçesi’nde hizmete açılacaktır.

Daha evvel Hanedan 1‘i Eskişehir’in İnönü ilçesi’nde hizmete açan Tuncer Emektar, “lokanta piyasasında Allah sağlık ve imkan verdikçe insanlara hizmet etmeye devam edeceğini” söylemiştir.

Nadir Ticaret İnci Su’nun K. Esat Subesini Açtı.

Nadir Ticaret - Ramazan Yüzer

  • Köyümüz Esnaflarına Ramazan Yüzer’de katıldı…

Köyümüz Yüzer Ailesi’ne mensup, Lütfü Yüzer’in oğlu Ramazan Yüzer, Eski köklü, güvenilir başta Ankara olmak üzere yurt genelince bir çok şubesi olan İnci Su‘yun,  Ankara Çankaya İlçesi’ne bağlı Küçükesat Semtinde  Nadir Ticaret adıyla,  şube açarak köyümüz esnaf ailesine katılmıştır.

Küçükesat semtinde İnci Su Firması’nın dördüncü şubesini açan Ramazan Yüzer’e

Site Yönetimi Olarak;

Hayırlı olsun dileklerimizi sunuyor, Allah’tan bol kazançlar diliyoruz..

MİDAS TERMAL OTEL AÇILDI.

Eski adı Resort, yeni Adı Midas Termal Otel’in yeni görünümü, görenleri cezbetmeye yetiyor. Yaklaşık 7 Trilyonluk bir masrafın ardından çok farklı bir görünüme kavuşan otel, 20 Aralık Perşembe gününden itibaren yeni müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Yaklaşık 14 ay süren ve 7 Milyonluk bir bakım ve tadilattan geçen Haymana Midas Termal Otel’in tasarımı ve görünümünün profesyonel bir ekip tarafından en ince ayrıntılarına kadar dizayn edildiği öğrenildi.