Tag Archives: 2013

Köyümüz 2013 Dügün Takvimi Güncellendi.

koyumuz etkinlik takvimi yeniArtık bundan böyle düğün ve diğer etkinliklerinizi bize zamanında gönderdiğiniz takdirde köylülerimizin yapacakları sünnet, nişan, düğün v.b etkinlerini sitemizde yayınlanacak “Etkinlik Takvimi”ne bakarak belirleyeceklerinden, köyümüz düğün tarih lerinde hiç bir çakışma olmayacaktır.

Önceleri düğün haberlerini sitemizde sadece “Köyümüzden Haberler” hanesinde yayınlıyorduk. Geçen yıl ayrıca, düğün tarihle rinin çakışmaması için düğün haberlerini şematik olarak yayınlamaya başladık.

Bu sene ise, şematik olarak özet bir şekilde yayınladığımız Çeltikli Köyü 2013 Etkinlik Takvimi’ni, daha da geliştirerek sizlerin daha kolay anlayabilmeniz için ayına ve tarihine göre güncelledik.

Çeltikli Köyü 2. Bahar Senligi-12.05.2013

Şenlik ve Seçim, Pazar Günü Köyde Olacak.!

çeltikli şenlik ve seçimKöyümüz Derneği İle Muhtarlığımızın organize ettiği, Beyhan Çevik’in Sunumunu Yapacağı Büyük Buluşma 12 Mayıs 2013 Pazar Günü Çeltikli’de..

Bu sene yapılacak şenlik, köyümüz derneğinin seçimiyle aynı güne denk geldi.

Şenlikten önce (öğleden evvel) Çeltikli Köyü Yardımlaşma ve Sosyal Dayanışma Derneği’mizin her 2 yılda bir yapılan 4’üncü olağan genel kurul toplantısı olacaktır.

Dernek başkanı, dernek yönetim ve denetim kurul asil ve yedek üyelerinin seçileceği 3. olağan genel kurul toplantısı köyümüz ilköğretim okulunda öğleden evvel gerçekleştirilecektir.

Derneğimizin 3’üncü olağan genel kurul toplantısının akeninde, geçen yıl aynı gün köyümüzde vuku bulan cenazelerden ötürü, ertelenen Çeltikli Köyü 2’nci Bahar ve Kültür Şenliği bir aksilik olmadığı takdirde, 12 Mayıs 2013 Pazar günü öğleden sonra köy meydanında yapılacaktır.

Çeltikli Köyü 2013 Yılı Etkinlik Takvimi

2013 etkinlik takvimiKöyümüzün bu seneki etkinlik takvimi şu ana kadar bize bildirilen bilgilere göre aşağıda olduğu gibidir.

Köyümüzde ve köyümüz dışında bu yıl yapılacak nişan, düğün sünnet ve diğer etkinliklerinizi birbiriyle çakışmaması için lütfen etkinlik tarihlerinizi sitemizdeki  bu takvime göre ayarlayınız.

NOT: Düğün bilgileri özet olarak verilmiş olup, günü geldiğinde 10 gün evvelinde siz köylülerimize “Köyümüzden Haberler” sayfasında detaylı olarak yayınlanacaktır…

Çeltikli Köyü 2. Kültür ve Bahar Şenliği 12 Mayıs 2013 Pazar Günü Yapılacaktır.

Hacı Mevlüt YILDIRIM (D.T.1930 – Ö.T. 2013)

hacı mevlüt yıldırımDaha evvel 6 Temmuz 2012 yılında Özel Akay Hastanesi’nde beyninde oluşan tümörden ciddi bir operasyon geçiren köyümüz Yıldırım Ailesi’ne mensup, Hacı Mevlüt Yıldırım 6.4.2013 C.tesi günü tedavi gördüğü Ankara Numune Hastanesi’nde vefat etmiş olup,  7.4.2013 Pazar günü de Çeltikli Köyü Yeni Mezarlığı’nda  toprağa verilmiştir.

83 yaşında vefat eden Evli ve 6 çocuk babası olan müteveffa’ya tekrar Allah’tan (C.C) rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine de başsağlığı ve sabır diliyoruz.