Eda Aytaç İle Oğuz Orhan’ın Düğünü

Eda Aytaç İle Oğuz Orhan’ı Kutluyor Mutluluklar Diliyoruz.

eda aytaç düğüneda aytac düğün

Sitemiz Adına;

Genç çiftlerimizi tebrik ediyor, bu düğünün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını Allah (C.C.)’tan diliyoruz.

Haber: Admin – www.celtiklikoyu.com – 11.08.2014

Haber İletişim:

Hamit Aytaç (Kız Babası) Cep Teli: 0 563 329 38 89

eda aytaç düğün

Yorum: 9

 1. FALİH BİLHAN dedi ki:

  Elimizde olmayan nedenler yüzünden davetinize icap edemediğimiz için üzgünüz. Dileriz mutlu ve sağlıklı bir yaşam sizinle olur.

 2. AYDIN JİNSAL dedi ki:

  Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, askınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

 3. Yasam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep nece içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve Kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

 4. En güzel gününüzde mutluluklar dileriz.

 5. SEMA YİĞİT dedi ki:

  Ömür boyu sağlıklı ve mutlu bir evlilik dileriz.

 6. HALİM HASAN dedi ki:

  Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

 7. SOKRA IĞIL dedi ki:

  Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

 8. ASUTAY FUNDA dedi ki:

  Elimizde olmayan nedenler yüzünden davetinize icap edemediğimiz için üzgünüz. Dileriz mutlu ve sağlıklı bir yaşam sizinle olur.

 9. SİPER FERİT dedi ki:

  Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.