Seçilen Kategori: Sünnet

SÜNNET DÜĞÜNÜ (Bedirhan GÜL)


Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Gül Ailesi’nin gözü aydın olsun. Allah (C.C) bu yavrumuzu hayatının her döneminde Sünnet’i Seniyye’leri tatbik etmeyi nasip eylesin…

 

Sünnet Düğünü Ön Duyurusu (Emre-Eymen AYDIN)

emre-eymen aydınEmre ve Eymen AYDIN kardeşleri şimdiden tebrik ediyor, sünnetlerinin hayırlara vesile olmasını diliyoruz…

Köyümüz Aydın Ailesi’ne mensup,  Musa Aydın’ın çocukları Emre & Eymen Aydının 28 Ağustos 2016 Pazar günü, General Zeki Mah Nato yolu Cad. Ev No: 2/8 kat: 4 ANKARA-Mamak ilçesin de buluan Alyans Düğün Salonu‘nda SÜNNET DÜĞÜNLERİ yapılacaktır.

Tüm eş, dost, arkadaş ve akrabalara duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Aydın Ailesinin gözü aydın olsun. Allah (C.C) bu yavrularımıza hayatlarının her döneminde Sünnet’i Seniyye’leri tatbik etmeyi nasip eylesin

Sünnet Duyurusu (Yunus Emre Gül)

yunus emre gül-sünnetHz. Muhammed (S.A.V)’in sünneti, biz Mü’minlerin de güzel adeti olan Yunus Emre Gül’ün sünneti hayırlara vesile olsun. Rabbim, damatlıklarını da gösterir inşallah.!

Köyümüz Gül Ailesi’ne mensup, Ayşegül- Yunus GÜL çiftinin oğlu Yunus Emre Gül‘ün 07 Temmuz 2016 Perşembe günü (Ramazan Bayramı’nın 3. Günü) öğleden sonra Etimesgut İlçesi Piyade Mah. İstasyon Cad. No: 280 Emirler-Etimesgut’ta bulunan Rüyam Düğün Salonu’nda SÜNNET düğünü yapılacaktır.

Gül Ailesinin tüm eş dost yakın akrabalarına önemle duyurulur..

Çeltikli Köyü Sitesi Olarak;

Gül Ailesi’nin gözü aydın olsun. Allah (C.C) bu yavrumuza hayatının her döneminde Sünnet’i Seniyye’leri tatbik etmeyi nasip eylesin.

Hüseyin Kadir ile Koray Yazar Kardeşlerin Sünneti.!

arda çobanHz. Muhammed (S.A.V)’in sünneti, biz Mü’minlerin de güzel adeti olan Hüseyin Kadir ile Koray Yazar’ın sünneti hayırlara vesile olsun. Rabbim, damatlıklarını da gösterir inşallah!

Köyümüz Yazar Ailesi‘ne mensup, Serkan-Yeliz çiftinin oğulları Hüseyin Yazar’ın da torunları, Hüseyin Kadir-Koray Yazar‘ın 14 Haziran 2015 Pazar günü 15.00 – 22.00 saatleri arasında Ardahan İli, Hanak İlçesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Ankara Yenimahalle İlçesi’ne bağlı, Demetevler 1. Cad. 419. Sok. No: 17/F’deki dernek binasında Sünnet merasimleri vardır.

Çeltikli Köyü Setesi Olarak;

Hüseyin Kadir ile Koray Yazar’ın ailesinin gözü aydın olsun. Allah (C.C) bu yavrularımıza hayatlarının her döneminde Sünnet’i Seniyye’leri tatbik etmeyi nasip eylesin.

Haber: Admin-30.03.2014 – www.celtiklikoyu.com

Sünnet (Arda Çoban)

Hz. Muhammed (S.A.V)’in sünneti, biz Mü’minlerin de güzel adeti olan Arda Çoban’ın sünneti hayırlara vesile olsun. Rabbim, damatlığına da gösterir inşallah!

arda çobanarda çobanın sünneti