Category Archives: Kutlama

ASKER GECESİ (İbrahim Vural)

İbrahim Vural

Köyümüz Vural Ailesi’nden Şerafettin Vural’ın oğlu İbrahim Vural‘ın 25.08.2019 Pazar günü saat 12.30-17.00 arasında Sincan ilçesi Harikalar Diyarı 11 No’lu giriş kapısı yanında bulunan “Butik Balo Salonu”nda “Asker Kına Gecesi” yapılacaktır.
Eş, dost arkadaş ve yakın akrabalarına önemle duyurulur. 

Çeltikli Köyü Sayfamız Olarak;

Askerimizi şimdiden tebrik ediyor, askerliğinin hayırlara vesile olmasını sağ salimen gidip dönmesini Allah’tan niyaz ediyoruz. (Admin-MVLTYZR)

HABER İLETİŞİM:
Şerafettin Vural (Babası) Cep Teli: 0 (536) 576 88 26

Kürşad Özdemir’in Asker Kınası.!

Kürşad Özdemir’e Hayırlı Teskereler Diliyoruz.

Köyümüz Özdemir Ailesi’ne mensup, Songül-Adalet Özdemir çiftinin oğlu Kürşad Özdemir‘in 16.07.2019 salı günü akşam saat 19.00-23.00 arası Etimesgut İstasyon Cad. Şehit Hikmet Özer Cad. No: 27’de bulunan Koç Düğün salonun da asker kına gecesi yapılacaktır.

Tüm eş, dost, ve yakın akrabalarına önemle duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitemiz Olarak;

Askerimiz Kürşad Özdemir‘e şimdiden hayırlı teskereler diler sağ salimen gidip dönmesini Allah’tan niyaz ederiz…

Asker Gecesi (Batuhan Özdemir)

Köyümüz halkından Özdemir Ailesi’ne mensup, Ankara Sincan’da ikamet eden Orhan & Şennaz Özdemir çiftinin oğlu Batuhan Özdemir‘in 21 Temmuz Pazar günü saat 20:00 -23:00 arası Sincan Atatürk Mah. Onur Sok. 31/A’da bulunan Gözde Düğün Sarayı’nda Asker kına gecesi yapılacaktır.

Eş dost akraba ve köylülerimize duyurulur.

Çeltikli Köyü Sitemiz Olarak;

Batuhan Özdemir’e şimdiden hayırlı teskereler diliyor, askerliğinin hayırlara vesile olmasını Allah’tan diliyoruz.

HABER İLETİŞİM:

Orhan Özdemir (Babası) Cep Teli: 0 (534) 637 69 48

Kutlama (Ramazan Bayramı)

ramazan_bayram

Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun…

“Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş” olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, umutlarımızı, kardeşlik ve dostluğumuzu, mutluluğumuzu ve kederlerimizi paylaşma, bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

kurban bayramıHayatımızın hızlı akışı içerisinde çoğu zaman bilinçsiz ve sorumsuz bir şekilde zaman sermayesini hızla tükettiğimiz günümüzde, bayramlar barış, sevgi ve kardeşlik paylaşmak gibi duygularla; kaybımızı kazanca dönüştürebileceğimiz bir fırsattır.

Bu Kurban Bayramının, değerlerimizi yeniden kazanmamıza, toplumda barış ve huzur ortamının yaygınlaşmasına, gündelik hayatın yoğun koşuşturması içinde yalnızlaşan ve en yakınlarına bile zaman ayırmakta zorlanan günümüz insanının bir nebze olsun durup düşünmesine, kısır çekişmelerden, anlamsız kırgınlıklardan uzaklaşarak çevresindekileri fark etmesine, akrabalık ve komşuluk bağlarını kuvvetlendirmesine vesile olarak değerlendirmeliyiz.