Category Archives: Hac Yemeği

DUYURU (Hac Yemeği.!)

Dursun Kılıç Hac yemegiDursun Kılıç eşi ve oğlu’nun Hac’larını Allah (C.C) Mübarek, Hac Yemeklerini de Şimdiden Kabul Etsin…

Köyümüz Kılıç Ailesi‘ne mensup, Dursun eşi Hanife ve oğlu Murat Kılıç, bu sene kendisi, eşi ve oğlu hac mevsiminde Hac’ca gideceğinden, 24 Ağustos 2014 Pazar günü öğle namazından evvel köy camimizde Mevlid’i Şerif okutacak, namazdan sonra da Çeltikli Köyü’ndeki evinde “Hac Yemeği” verecektir.

DUYURU (Rıza Gülşen’in Hac Yemeği)

MUHTAR RIZA GÜLSENRıza Gülşen’in Hac’cını  Allah (C.C) Mübarek, Hac Yemeklerini de Şimdiden Kabul Etsin…

Köyümüz Gülşen Ailesi‘ne mensup aynı zamanda köy muhtarımız Rıza Gülşen, bu sene kendisi ve eşi hac mevsiminde Hac’ca gideceğinden, 18 Ağustos 2013 Pazar günü öğle namazından evvel köy camimizde Mevlid’i Şerif okutacak, namazdan sonra da Çeltikli Köyü’ndeki  evinde “Hac Yemeği” verecektir.

Tüm eş, dost, akraba ve sevenlerine duyurulur…

Site Yönetimi Olarak;

Muhtarımız Rıza Gülşen ve eşinin Rabbim (C.C), Hacı Yemeği’ni kabul etsin. Bu kutsal yolculuktaki “Hacı” olmalarını da hayırlara vesile kılsın. “AMİN”

Duyuru (Osman Dönmez’in Hac Yemegi)

osman dönmezin haç yemeğiOsman Dönmez ve Aile’sinin “Hac”larını Allah (C.C) Mübarek, Hac Yemeklerini de Kabul Etsin

Köyümüz Dönmez Ailesi‘ne mensup, eski dernek başkanımız Osman Dönmez, bu sene kendisi eşi ve ablası hac mevsiminde Hac’ca gideceğinden, 11 Ağustos 2013 Pazar günü öğle namazından sonra, Ankara Sincan’da bulunan Yunus Emre Mahallesi Abdurrahim Karakoç Sokak, Öztunahan Sitesi 5/4 adresindeki evinde “Hac Yemeği” verecektir.

Tüm eş, dost, akraba ve sevenlerine duyurulur…

Site Yönetimi Olarak;

Osman Dönmez eşi ve ablasının Rabbim (C.C), Hacı Yemeği’ni kabul etsin. Bu kutsal yolculuktaki “Hacı” olmalarını da hayırlara vesile kılsın.