DUYURU (Rıza Gülşen’in Hac Yemeği)

MUHTAR RIZA GÜLSENRıza Gülşen’in Hac’cını  Allah (C.C) Mübarek, Hac Yemeklerini de Şimdiden Kabul Etsin…

Köyümüz Gülşen Ailesi‘ne mensup aynı zamanda köy muhtarımız Rıza Gülşen, bu sene kendisi ve eşi hac mevsiminde Hac’ca gideceğinden, 18 Ağustos 2013 Pazar günü öğle namazından evvel köy camimizde Mevlid’i Şerif okutacak, namazdan sonra da Çeltikli Köyü’ndeki  evinde “Hac Yemeği” verecektir.

Tüm eş, dost, akraba ve sevenlerine duyurulur…

Site Yönetimi Olarak;

Muhtarımız Rıza Gülşen ve eşinin Rabbim (C.C), Hacı Yemeği’ni kabul etsin. Bu kutsal yolculuktaki “Hacı” olmalarını da hayırlara vesile kılsın. “AMİN”

Haber: Admin – 18.06.2013 – www.celtiklikoyu.com

İletişim: Rıza Gülşen (Muhtar) Cep Teli: 

___________________________________________________________________________________________

Bir Muhtar bu kadar sevilir mi? 

İki dönemdir köyümüzde görev yapan, devraldığı durumdan köyümüzü yaptığı hizmetlerle en iyi bir noktaya taşıyan Rıza Gülşen‘in Hac’ı yemeğine ilgi yoğundu. Dolayısıyla katılımda çok oldu.

Önce öğle namazından evvel köy camimizde mevlid’i şerif okundu. Akebinde misafir bir hocamız günün önemine binaen güzel bir konuşma yaptı. Daha sonra camimizin ful dolduran misafirler öğle namazını kıldıktan sonra muhtarımız evinde verilen yemeğe katıldılar.

Özellikle köy dışında gelen Sincan ilçesi Osmanlı mahallesi muhtarı ve Ankara Muhtarlar Derneği Başkanı sayın Hakan Yiğit, Ankara Muhtarlar Fedarasyonu, Haymana, Yenimahalle, Sincan, Mamak, Gölbaşı, Keçiören, Altındağ Muhtarlar Derneği’nden Başkan muhtarlara, dernek üyeleri, Haymana Belediye Başkanı sayın Hacı Aysu, Yenice Beldesi Belediye Başkanı sayın Celal Çetin, Haymana Belediye Başkan Adayı sayın Özdemir Turgut, Ankara, Haymana ve köylerinin mahalle muhtarlarına ve diğer misafirler bu etkinliğe renk kattılar.

Havanın oldukça sıcak olması, gölgelik alanların sınırlı oluşu biraz sorun olsa da kazasız belasız bu organizasyon da amacına ulaşmıştır. Rab’bim kabul etsin….

Siye Yönetimi Olarak;

Başta köyümüz dışından gelen misafirlerimiz olmak kaydıyla, tüm katılımcılara köyümüz adına ayrı ayrı teşekkür ediyor, Haymana muhtarlar derneği eski başkanı, Ankara Muhtarlar Derneği üyesi muhtarımız sayın Rıza Gülşen’e Bu “Hac” yemeğinin kabulünü ve bu kutsal yolculuğunun hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.  (MVLTYZR)

YEMEKTEN GÖRÜNTÜLER…

VİDEOLAR…

VİDEOLARIN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ…

http://www.celtiklikoyu.com/?p=6111#more-6111

RESİMLER…

rıza gülşen'in hac yemeğirıza gülşen'in hac yemeğirıza gülşen'in hac yemeğirıza gülşen'in hac yemeğirıza gülşen'in hac yemeğirıza gülşen'in hac yemeğirıza gülşen'in hac yemeğirıza gülşen'in hac yemeği

RESİMLERİN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ…

https://www.facebook.com/celtikli.koyu/media_set?set=a.532262770180731.1073741851.100001910372790&type=3