Dügün (Sevil Güngör-Tarık Kaplan)

Tarik Kaplanin DüğünüSevil Güngör İle Tarık Kaplan’ı Tebrik Ediyoruz…

Köyümüz Kaplan Ailesi‘ne mensup, Bedriye-Yusuf Kaplan çiftinin küçük oğlu Tarık Kaplan ile Kalecik İlçesi’n de mukim Güngör Ailesi‘ne mensup, Saadet-Satılmış Güngör çiftinin kızı Sevil Güngör’ün, 30 Ağustos 2013 Cuma akşamı Ankara’nın Kalecik ilçesinde bulunan kız evinde kınası, 31 Ağustos 2013 C.tesi günü saat 16.00-19.00’da Oğuzlar Mah. 1062. Sokak Hukukçular Plaza  (Sincan Adliyesi Karşısı) No: 1 Sincan Elvankent’te bulunan Angora Düğün Salonu‘nda da düğün merasimi yapılacaktır.

Site Yönetimi Olarak;

Genç çiftlerimizi şimdiden tebrik ediyor, bu düğünün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını, Allah (C.C.)’ tan niyaz ediyoruz.

İletişim: 

Yusuf Kaplan (Oğlan Babası) Cep Teli: 0 533 463 41 07 

__________________________________________________________________________________________

DÜĞÜNDEN GÖRÜNTÜLER…

Videolar

Not: Videolar video kamerayla yüksek kalitede çekildiğinden, internete atılma esnasında videonun yüklendiği site (www.izlesene.com) otomatikmen kalitesini düşürdüğünden ltf. videoları normal izlemek için tam ekran yapmadan orijinal penceresinden izleyiniz…

Mehmet Aytaç Halay Show… (Video Çekim: Miraç Kaplan)

Videoların tamamını görmek için link: http://www.celtiklikoyu.com/?p=6250#more-6250

Resimler

Foto: Mehmet Aytaç – Miraç Kaplan (www.celtiklikoyu.com)

Tarik Kaplanin DüğünüTarik Kaplanin DüğünüTarik Kaplanin DüğünüTarik Kaplanin DüğünüTarik Kaplanin DüğünüTarik Kaplanin DüğünüTarik Kaplanin DüğünüTarik Kaplanin Düğünü

Not: Resimlerin tamamını görmek için link: https://www.facebook.com/celtikli.koyu/media_set?set=a.538116342928707.1073741853.100001910372790&type=3

Yorum: 9

 1. TUĞBA VUSLAT dedi ki:

  Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, askınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

 2. AYTUĞ MELİKE dedi ki:

  Ömür boyu devamını dileriz.

 3. KAYNAK ERHAN dedi ki:

  Bak sadece nişanlanmışsın, hala kurtuluşun var, etme eyleme yol yakınken… (Mutluluklar dilerim 🙂

 4. ALKAN ZORBEY dedi ki:

  Ömür boyu devamını dileriz.

 5. DERMAN ARKIN dedi ki:

  Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yasam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

 6. Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

 7. BAYPARS NEVA dedi ki:

  Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

 8. Tebrik ederiz.Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz?Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

 9. TÜLİN NÜKTE dedi ki:

  Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.