Köyümüzden Biri Haymana Ziraat Odası Başkanı Adayı.!

Yavuz YildirimHaymana Ziraat Odası Başkan Adayı Yavuz Yıldırım, gazetemiz çarpıcı açıklamalarda bulunarak, seçimi büyük farkla kazanacağını, hizmet için adalet için aday olduğunu söyledi.

Haymana Ziraat Odası Seçimlerinde geri sayım başladı.
1 Şubat 2015 tarihinde gerçekleşecek olan Haymana Ziraat Odası Seçimlerinde Adaylığını açıklayan Yavuz Yıldırım, rahat bir seçim olacağını söyledi.
Yavuz Yıldırım Haymana Gazetesine yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:
“Biz bu yola çıktığımız ilk gün dedik ki, hizmet için, adalet için varız. Bugün geldiğimiz nokta itibariyle, blok blok delegelerimiz bizimle hareket etmeye başladılar. Hergün ayrı bir bölgemizde delegelerimiz ile bir araya geliyor, seçim çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Allah bizim ve ilçemiz için hayırlısı ne ise onu versin diyoruz.
Amacımız, misyonumuz ve vizyonumuz tamamen Haymanalı ezilmiş çiftçilerimiz için olacaktır. Çiftçilerimize yol gösterecek, sorunlarla bire bir ilgilenecek, sevinçleri ile sevinip, hüzünleri ile kederlenecek bir yönetim oluşturmak istiyoruz. Çiftçimiz basit bir evrak için kırtasiye kırtasiye dolaştırılmayacak, hazır dosyalarda işlemlerini en hızlı ve kolay şekilde temin edebilecek, güler yüz ile karşılanacaklar. Hiçkimse benim çiftçime tepeden bakmayacak, çifte standart uygulamayacak, kibir ve böbürlenmek olmayacak.
Biz mütevazi kimliğimiz ile ön plana çıkacağız ve 7 gün 24 saat çiftçimizin gecenin 2’sinde 3’ünde emirlerinde olacağız. Biz hiç bir zaman çiftçimizin ulaşamayacağı yönetici olmayacağız.
Allah izin verirse kendi konforumuz için son model araba almayacağız, çiftçimizin rahat edebilmesi için Haymana Ziraat Odasına yakışacak bir hizmet binası kuracağız.
Hergün çiftçimizin yanında olacağız, tarlalarımızın başında neler yapabileceğimizi görüşeceğiz. Çiftçilerimizin elinde bulunmayan makineleri herbir çiftçimize eşit şekilde ulaştırmanın gayreti içinde hareket edeceğiz.
Haymana Ziraat Odası o kadar çok kötü yönetilmiş ki, ne kadar çok iş yapacağımızın bilincindeyiz. Biz bu duygu ve düşüncelerle yola çıktık. Hakkımızda hayırlısı olsun. Son olarak seçilen 77 mahallemizin delegelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz, tüm hemşerilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.”