Düğün (M. Burcu Murtazaoğlu – C. Cihat Tetik)

celal tetikBurcu ve Cihat’ı kutluyor, mutluluklar diliyoruz…

Köyümüz Tetik Ailesi’ne mensup, Emine – H. Bayram Tetik çiftinin oğlu C. Cihat Tetik ile Murtazaoğlu Ailesi’ne mensup, M. Burcu Murtazaoğlu‘nun 21.06.2013 Cuma günü saat 20:00’de Atatürk Mah. Vatan Cad. No: 10 Sincan’da bulunan Armoni Düğün Salonu’nda “kınası”,  22.06.2013 Cumartesi  günü saat 16:00’da Elvankent’te Gimsa Karşısında bulunan Koç Grup Bahçeli Park Cafe’de de “düğün” merasimi yapılacaktır.

Tüme eş dost ve akrabalarına duyurulur…

Site Yönetimi Olarak;

Genç çiftlerimizi  tebrik ediyor, bu düğünün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını Allah (C.C.)’tan niyaz ediyoruz.

Haber: Admin (lale) – 13.06.2013 – wwww.celtiklikoyu.com

İletişim:  H. Bayram Tetik (Oğlanın Babası) Cep Teli: 0 534 327 35  52

cihat c. tetik cihat tetik

Yorum: 6

 1. AYDIN CİDAL dedi ki:

  Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarız her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu kalırsınız.

 2. PİYALE URAN dedi ki:

  Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

 3. AKAL GÜNDÜZ dedi ki:

  Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarız her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu kalırsınız.

 4. RAMİZ EGEHAN dedi ki:

  Her günümü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… ömür boyu mutluluklar?

 5. AZER TAHA dedi ki:

  Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın…

 6. PITIRCIK LALE dedi ki:

  Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz… Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Omur boyu mutluluklar dilerim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.