Düğün (Döne Demir – Remzi Aksoy)

döne demir remzi aksoyDöne Demir İle Remzi Aksoy’u tebrik ediyor, mutluluklar diliyoruz…

Köyümüz Demir Ailesi’ne mensup, Döne Demir ile Aksoy Ailesine mensup, Remzi Aksoy‘un, 08.06.2013 Cumartesi günü Çeltikli Köyü’nde saat 12.00-22.00 arasında kınası, 09.06.2013 Pazar günü saat 19.00 – 22.00 arasında G.M.K.Bulvarı No: 107/B Maltepe’de bulunan Erdal Düğün Salonu’nda da düğün merasimi yapılacaktır.

Site Yönetimi Olarak;

Genç çiftlerimizi tebrik ediyor, bu düğünün her iki aile içinde de hayırlara vesile olmasını Allah (C.C.)’tan niyaz ediyoruz.

Haber Linki: https://www.facebook.com/events/370253179757636/ – 04.06.2013 – www.celtiklikoyu.com

Yorum: 6

 1. URAS DİLDE dedi ki:

  Bir bütün oluşturduğunuz bugün birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine… Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!

 2. Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarız her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu kalırsınız.

 3. SEREN UFUK dedi ki:

  Yasam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep nece içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve Kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

 4. GÜLCE HALİT dedi ki:

  Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle…

 5. En güzel gününüzde mutluluklar dileriz.

 6. HAFIZ CANOVA dedi ki:

  Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.