Düğün (Demet Bilmez – Çağrı Çoban)

Demet Bilmez İle Çagri Çoban'in DügünüDemet Bilmez İle Çağrı Çoban’ı Şimdiden Tebrik Ediyor, Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diliyoruz.

Köyümüz Çoban Ailesi‘ne mensup, Menekşe – Ali Çoban çiftinin oğlu Çağrı Çoban ile Tokat’ta mukim Bilmez Ailesi‘ne mensup, Naile – İbrahim Bilmez çiftinin kızı Demet Bilmez‘in 29 Haziran 2013 C.tesi akşam saatlerinde Mareşal Fevzi Çakmak Mah. Yavuz Sok. 88/3 Sincan – ANKARA adresinde bulunan oğlan tarafının evinde “kınası”, 30 Haziran 2013 Pazar günü saat 16:00’da Emirler Opet Benzinlik karşısında bulunan Rüyam Düğün Salonu’nda da düğün merasimleri yapılacaktır.

Site Yönetimi Olarak;

Genç çiftlerimizi şimdiden tebrik ediyor, bu düğünün her iki taraf içinde hayırlara vesile olmasını Allah (C.C.)’tan niyaz ediyoruz.

İletişim İçin Gerekli Telefonlar:

Ali Çoban (Oğlan babası) Cep Teli: 0 535 361 77 05

_____________________________________________________________________________________________

DÜĞÜNDEN GÖRÜNTÜLER…

RESİMLER

Demet Bilmez İle Çagri Çoban'in DügünüDemet Bilmez İle Çagri Çoban'in DügünüDemet Bilmez İle Çagri Çoban'in DügünüDemet Bilmez İle Çagri Çoban'in DügünüDemet Bilmez İle Çagri Çoban'in Dügünüdemet bilmez ile çagri çoban'in dügünüdemet-bilmez-cagri-coban-dugundemet bilmez ile çagri çoban'in dügünü

Düğünde Çekilen Resimlerin Tamamını Görmek İçin Link: https://www.facebook.com/celtikli.koyu/media_set?set=a.511063448967330.1073741840.100001910372790&type=3

VİDEOLAR

Not: Videoların Tamamı Burada: http://www.celtiklikoyu.com/?p=5604#more-5604

Ankara Halayları (Balkon Çekim)

Düğün: Demet Bilmez İle Çağrı Çoban’ın Düğünü

Yer: Rüyam Düğün Salonu – Emirler / Etimesgut

Video Çekim: admin – www.celtiklikoyu.com – 30.06.2013

 

Yorum: 6

 1. SES DİCLE dedi ki:

  Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim… Mutluluklar?

 2. Her günümü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… ömür boyu mutluluklar?

 3. CİDAL MENGÜ dedi ki:

  Yeni çifte mutluluklar dileriz.

 4. Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarız her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu kalırsınız.

 5. TUĞBA IRAK dedi ki:

  Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimizle.

 6. Bak sadece nişanlanmışsın, hala kurtuluşun var, etme eyleme yol yakınken… (Mutluluklar dilerim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.