Düğün (Çiğdem Çevik – Davut Yağcı)

Köyümüz Çevik Ailesi‘ne mensup ve Hollanda’da Döner City Dükkanlar Zinciri‘nin sahibi sevgili Sponsorumuz Ramazan Çevik‘in kızı Çiğdem Çevik ile Yağcı Ailesi’ne mensup Davut Yağcı; 01.07.2012 Pazar günü saat 19.00’da G.M.K.Atatürk Bulvarı’nda bulunan Grand Düğün Salonu’nda düğün merasimleri vardır.

Site Yönetimi Olarak;

Genç çiftlerimizi tebrik ediyor, bu düğünün her iki ailede içinde hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz…

İletişim: Ramazan Çevik (Kız Babası) Cep Teli: 0031642437624-Ev Teli:  3122723505                           

 

Yorum: 12

 1. CANKUT HAŞİM dedi ki:

  Ömür boyu devamını dileriz.

 2. RÜÇHAN SILA dedi ki:

  Bir bütün oluşturduğunuz bugün birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine… Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!

 3. Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar?

 4. Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle…

 5. DOĞU MÜJDE dedi ki:

  Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar?

 6. Elimizde olmayan nedenler yüzünden davetinize icap edemediğimiz için üzgünüz. Dileriz mutlu ve sağlıklı bir yaşam sizinle olur.

 7. LEMİ LEDÜN dedi ki:

  Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, askınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

 8. Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

 9. UTKU KELEBEK dedi ki:

  Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz… Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Omur boyu mutluluklar dilerim?

 10. Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

 11. REVAN LALE dedi ki:

  Eğer yanınızda olsaydım size simsimi sarılır, yasam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Omur boyu mutluluklar sizin olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.