Düğün (Büşra Özdemir & Galip Çifçi)

büsra özdemir galip çifçiBüşra Özdemir İle Galip Çifçi Evleniyorlar… Şimdiden Tebrikler…

Köyümüz Çifçi Ailesi’ne mensup, Rahmetli Galip Çifçi’nin oğlu, Paşa Çifçi’nin (Hızır Çifçi) de yeğeni olan Galip Çifçi ile köyümüz Özdemir Ailesi’ne mensup, Şennaz – Orhan Özdemir çiftinin kızı Büşra Özdemir‘in, 17.08.2013 Cumartesi günü Çeltikli Köyü’nde akşam kınası, 18.08.2013 Pazar günü de gene köyümüzde düğün merasimi yapılacaktır.

16.08.2013 Cuma öğleden sonra başlayıp, 18.08.2013 Pazar günü öğleyin sona erecek bu düğüne tüm köylülerimiz davetlidir.

Site Yönetimi Olarak;

Genç çiftlerimizi şimdiden tebrik ediyor bu düğünün her iki aile içinde hayırlara vesile olmasını Allah (C.C)’tan niyaz ediyoruz.

Haber: Beyhan Çevik – 21.04.2013 – www.celtiklikoyu.com.

İletişim İçin Gerekli Telefonlar:

Paşa Çifçi (Damadın Amcası) Cep Teli: 0 537 353 16 75

 

Yorum: 7

 1. Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

 2. AZMİ AHSEN dedi ki:

  Yasam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep nece içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve Kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

 3. PENBE POLAT dedi ki:

  Eğer yanınızda olsaydım size simsimi sarılır, yasam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Omur boyu mutluluklar sizin olsun!

 4. EZGİ ATIL dedi ki:

  Her günümü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… ömür boyu mutluluklar?

 5. EFE NESİM dedi ki:

  Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

 6. GECE YALIN dedi ki:

  Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

 7. PAMİRA BİLAL dedi ki:

  Elimizde olmayan nedenler yüzünden davetinize icap edemediğimiz için üzgünüz. Dileriz mutlu ve sağlıklı bir yaşam sizinle olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.