CİLT, RUH ve BEDEN SAGLIGINIZ İÇİN HAYMANA KAPLICALARI

haymana kaplicalariHAYMANA KAPLACILARI’NIN İYİ GELDİĞİ HASTALIKLAR… 
1 – ROMATİZMAL HASTALIKLAR,
2 – KARACİĞER VE SAFRAKESESİ HASTALIKLARI,
3 – KALP  VE  DAMAR  HASTALIKLARI,
4 – ŞİŞMANLIK  TEDAVİSİ,
5 – ŞEKER  HASTALIĞI,
6 – DAMLA  (GUT)  HASTALIĞI,
7 – BöBREK  VE İDRAR YOLLARI HASTALIKLARI,
8 – SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI,
9 – CİLT HASTALIKLARI,
10-KAS – İSKELET SİSTEMİ HASTALIKLARI,

11 – MİDE – BAĞIRSAK – METABOLİZMA HASTALIKLARI,
12 – KADIN – DOĞUM HASTALIKLARI,
13 – NÖROLOJİK HASTALIKLAR,

merkez kaplicalariMerkez Kaplıca Tesisleri

Haymana ilçe merkezinde bulunan en eski ve en büyük kaplıcamızdır. Cimcime otel ve termal otel ile arasında bağlantı olup misafirlerimiz hiç dışarı çıkmadan otelden direk kaplıcalara ulaşarak daha sağlıklı bir şekilde tedavi görmektedirler. Merkez kaplıca içerisinde 2 Adet büyük (10 kişilik) jakuzi, 4 adet küçük (2 kişilik) özel jakuzi, 3 adet sauna ve 1 adet Fin Hamamı bulunmaktadır. Bayanlar ve Erkekler bölümü olmak üzere 2 ye ayrılan kaplıcamızda 200er kişilik kapasite vardır. Çok rahat girilebilen kaplıca suyunda hiç bir şekilde ılıtma amaçlı soğuk su kullanılmamaktadır. Kaplıca suyumuzun sıkcaklığı kaynakta 44 Cº, Havuzda 42-43 Cº, Küvetlerde 41 Cº olarak ölçülmektedir. Rahat soyunma kabinleri, yıkanma alanları, termal havuzu ve kurnaları, ferah dinlenme lobisi ile 24 saat hizmet veren kaplıcamızda 34 kişilik profesyönel güleryüzlü ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.


 

saray kaplicasiSaray Kaplıcası

Haymana ilçe merkez girişinde bulunan eski adı ile “Seyran Kaplıcası” 2012 yılında yapılan restorasyon çalışmaları sonunda tamamen yenilenerek Mayıs ayı içerisinde “Saray Kaplıcası” adıyla tekrar hizmete açılmıştır. Osmanlı motifleriyle yapılan yeni tasarımı kaplıcamıza farklı bir hava vermiştir. Saray kaplıcası içerisinde 2 Adet (2 kişilik) özel jakuzi bulunmaktadır. Bayanlar ve Erkekler bölümü olmak üzere 2 ye ayrılan kaplıcamızda 200er kişilik kapasite vardır. Çok rahat girilebilen kaplıca suyunda hiç bir şekilde ılıtma amaçlı soğuk su kullanılmamaktadır. Kaplıca suyumuzun sıkcaklığı kaynakta 44 Cº, Havuzda 42-43 Cº, Küvetlerde 41 Cº olarak ölçülmektedir. Rahat soyunma kabinleri, yıkanma alanları, termal havuzu ve kurnaları, ferah dinlenme lobisi ile 24 saat hizmet veren kaplıcamızda 15 kişilik profesyonel güleryüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz.


 

medrese kaplicasiMedrese Kaplıcası

Medrese kaplıcası 1991 yılından beri aralıksız olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kaplıcamızda 2 Adet (2- 4 kişilik) özel jakuzi bulunmaktadır. Bayanlar ve Erkekler bölümü olmak üzere 2 ye ayrılan kaplıcamızda 150 kişilik kapasite vardır. Çok rahat girilebilen kaplıca suyunda hiç bir şekilde ılıtma amaçlı soğuk su kullanılmamaktadır. Kaplıca suyumuzun sıkcaklığı kaynakta 44 Cº, Havuzda 42-43 Cº, Küvetlerde 41 Cº olarak ölçülmektedir. Rahat soyunma kabinleri, yıkanma alanları, termal havuzu ve kurnaları, ferah dinlenme lobisi ile 24 saat hizmet veren kaplıcamızda 15 kişilik profesyonel güleryüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

HABER: http://www.haymana.com/